| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 90 15.03% | 78 0.66% | 78 -13.14% | 89 50.86% | 59 0% | 59 163.64% | 22 22.22% | 18 80% | 10 150% | 4 33.33% | 3 -53.85% | 7 225% | 2 | |||||
|
Счетоводна печалба |
14 107.69% | 7 -59.38% | 16 128.57% | 7 0% | 7 1300% | 1 | -2 -400% | 1 | -2 -50% | -1 0% | -1 | |||||||
|
Оперативни разходи |
76 | 72 | 61 | 82 | 52 | 59 | 22 | 20 | 10 | 8 | 5 | 8 | 1 | |||||
|
Разходи за персонала |
9 -26.09% | 12 21.05% | 10 0% | 10 26.67% | 8 36.36% | 6 37.5% | 4 300% | 1 -66.67% | 3 -33.33% | 5 200% | 2 0% | 2 | ||||||
| Нетен марж | 15.34% 80.55% | 8.5% -59.64% | 21.05% 163.16% | 8% -33.71% | 12.07% 1300% | 0.86% | -8.33% -266.67% | 5% | -50% -225% | -15.38% 69.23% | -50% | |||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 120 39.05% | 86 24.26% | 70 130.51% | 30 9.26% | 28 31.71% | 21 156.25% | 8 128.57% | 4 0% | 4 250% | 1 0% | 1 0% | 1 -50% | 2 | |||||
|
Дълготрайни активи |
94 144% | 38 -20.21% | 48 840% | 5 66.67% | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 | |||||||||
|
Материални запаси |
6 450% | 1 | ||||||||||||||||
|
Общо задължения |
79 37.5% | 57 23.08% | 47 106.82% | 22 -13.73% | 26 70% | 15 400% | 3 -53.85% | 7 -7.14% | 7 100% | 4 133.33% | 2 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
5 | |||||||||||||||||
| Вземания общо | 12 | 11 37.5% | 8 33.33% | 6 500% | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 -75% | 2 | |||||||||
|
Собствен капитал |
41 42.11% | 29 26.67% | 23 200% | 8 400% | 2 -72.73% | 6 10% | 5 66.67% | 3 300% | -2 40% | -3 -400% | -1 -150% | 1 -60% | 3 | |||||
|
Парични средства |
14 | 14 -15.63% | 16 166.67% | 6 71.43% | 4 133.33% | 2 0% | 2 200% | 1 0% | 1 -50% | 1 -33.33% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 50% |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 -50% |
| 2017 | 4 33.33% |
| 2016 | 3 -25% |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 33.33% |
| 2012 | 3 |