| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ТЕЗА ООД | 18.03.2016 | Съдружник | 48% | 50k-500k € | 11 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 674 -8.09% | 733 10.31% | 665 -5.93% | 707 -36.34% | 1 110 296.17% | 280 -27.7% | 388 44.38% | 268 -52.87% | 570 58.24% | 360 -20.72% | 454 -15.43% | 537 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
192 -44.71% | 348 17.44% | 296 1.22% | 292 24.89% | 234 95.73% | 120 -30.56% | 172 165.35% | 65 -39.23% | 107 -30.1% | 153 -45.93% | 283 -27.04% | 388 | ||||||
|
Оперативни разходи |
437 | 315 | 322 | 360 | 875 | 160 | 215 | 203 | 404 | 207 | 171 | 149 | ||||||
|
Разходи за персонала |
73 545.45% | 11 | 1 0% | 1 | ||||||||||||||
| Нетен марж | 28.53% -39.84% | 47.42% 6.47% | 44.54% 7.61% | 41.39% 96.19% | 21.1% -50.6% | 42.7% -3.96% | 44.46% 83.79% | 24.19% 28.94% | 18.76% -55.83% | 42.47% -31.8% | 62.27% -13.74% | 72.19% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 5 002 1.77% | 4 916 -0.88% | 4 959 4.83% | 4 730 33.91% | 3 533 29.89% | 2 720 0.26% | 2 712 11.85% | 2 425 -6.12% | 2 583 14.45% | 2 257 -2.86% | 2 323 -19.35% | 2 881 79.08% | 1 609 | |||||
|
Дълготрайни активи |
4 635 1.42% | 4 570 0.73% | 4 537 4.92% | 4 325 34.25% | 3 221 31.44% | 2 451 1.61% | 2 412 13.04% | 2 134 -2.02% | 2 178 4.88% | 2 076 -4.18% | 2 167 -4.12% | 2 260 40.5% | 1 609 | |||||
|
Материални запаси |
1 | |||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 533 -7.44% | 1 657 -19.72% | 2 064 -8.4% | 2 253 167.03% | 844 4.63% | 806 0% | 806 -45.32% | 1 475 -6.15% | 1 571 7.26% | 1 465 -12.22% | 1 669 -32.73% | 2 481 25.21% | 1 981 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | 327 3.9% | 315 59.59% | 197 -48.19% | 381 | 170 -42.69% | 297 3.57% | 287 -28.63% | 402 123.93% | 179 23.59% | 145 -76.57% | 620 46.91% | 422 | ||||||
|
Собствен капитал |
3 360 6.07% | 3 167 12.33% | 2 820 17.69% | 2 396 227.69% | 731 -61.37% | 1 893 6.01% | 1 785 87.84% | 950 7.02% | 888 12.14% | 792 21.02% | 654 63.68% | 400 682% | 51 | |||||
|
Парични средства |
38 41.51% | 27 -87.82% | 222 1303.23% | 16 | 95 9200% | 1 -50% | 2 -20% | 3 400% | 1 -95.24% | 11 950% | 1 -50% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 20 33.33% |
| 2019 | 15 1400% |
| 2015 | 1 -50% |
| 2014 | 2 |
| 2010 | 2 |