| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 5 -93.23% | 68 -0.75% | 69 -13.55% | 79 10.71% | 72 23.89% | 58 -5.04% | 61 | 34 0% | 34 86.11% | 18 71.43% | 11 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
-4 -177.78% | 5 12.5% | 4 33.33% | 3 0% | 3 50% | 2 -60% | 5 | -21 -250% | -6 -400% | 2 -20% | 3 | |||||||
|
Оперативни разходи |
8 | 63 | 64 | 76 | 69 | 55 | 55 | 20 | 41 | 16 | 8 | |||||||
|
Разходи за персонала |
2 -86.67% | 15 20% | 13 0% | 13 8.7% | 12 -11.54% | 13 -3.7% | 14 | 4 -69.57% | 12 155.56% | 5 | ||||||||
| Нетен марж | -77.78% -1249.38% | 6.77% 13.35% | 5.97% 54.23% | 3.87% -9.68% | 4.29% 21.07% | 3.54% -57.88% | 8.4% | -62.69% -250% | -17.91% -261.19% | 11.11% -53.33% | 23.81% | |||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 133 -2.62% | 137 1.52% | 134 0.38% | 134 2.34% | 131 0.39% | 130 -1.16% | 132 3.61% | 127 -4.96% | 134 -12.96% | 154 -5.05% | 162 1.6% | 160 1.63% | 157 | |||||
|
Дълготрайни активи |
108 -0.47% | 109 -2.29% | 111 -1.8% | 114 3.26% | 110 1.42% | 108 -0.47% | 109 4.93% | 104 -0.98% | 105 4.06% | 101 2.07% | 99 0% | 99 4.89% | 94 | |||||
|
Материални запаси |
1 -66.67% | 3 20% | 3 0% | 3 -73.68% | 10 -9.52% | 11 110% | 5 900% | 1 0% | 1 | |||||||||
|
Общо задължения |
1 100% | 1 -75% | 2 300% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 0% | 1 -50% | 1 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -50% | 2 -33.33% | 3 200% | 1 -33.33% | 2 200% | 1 | ||||||||
|
Собствен капитал |
130 -4.15% | 135 1.15% | 134 1.55% | 132 0.78% | 131 0.79% | 130 -1.17% | 131 3.63% | 127 -5.34% | 134 -12.96% | 154 -4.75% | 162 1.61% | 159 1.3% | 157 | |||||
|
Парични средства |
21 -8.7% | 24 21.05% | 19 15.15% | 17 65% | 10 11.11% | 9 -37.93% | 15 -32.56% | 22 -18.87% | 27 -48.54% | 53 -16.94% | 63 4.2% | 61 561.11% | 9 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2019 | 1 -50% |
| 2018 | 2 -60% |
| 2017 | 5 400% |
| 2016 | 1 -80% |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 400% |
| 2013 | 1 |