| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 13 18.18% | 11 -4.35% | 12 -8% | 13 -7.41% | 14 3.85% | 13 -3.7% | 14 8% | 13 150% | 5 | |||||||||
|
Счетоводна печалба |
1 100% | 1 0% | 1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | ||||||||||
|
Оперативни разходи |
13 | 10 | 11 | 12 | 13 | 13 | 13 | 12 | 5 | |||||||||
|
Разходи за персонала |
9 28.57% | 7 55.56% | 5 -18.18% | 6 -8.33% | 6 -33.33% | 9 -18.18% | 11 4.76% | 11 320% | 3 | |||||||||
| Нетен марж | 9.09% 109.09% | 4.35% 8.7% | 4% -46% | 7.41% 92.59% | 3.85% 3.85% | 3.7% -7.41% | 4% -60% | 10% | ||||||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 5 -10% | 5 -16.67% | 6 -42.86% | 11 23.53% | 9 0% | 9 13.33% | 8 15.38% | 7 8.33% | 6 20% | 5 0% | 5 11.11% | 5 28.57% | 4 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 -50% | 1 -60% | 3 150% | 1 -33.33% | 2 -25% | 2 300% | 1 -50% | 1 100% | 1 | |||||||||
|
Материални запаси |
1 | |||||||||||||||||
|
Общо задължения |
2 -25% | 2 0% | 2 -55.56% | 5 350% | 1 0% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 -50% | 1 0% | 1 100% | 1 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | 1 0% | 1 0% | 1 | ||||||||||||||
|
Собствен капитал |
3 0% | 3 -25% | 4 -33.33% | 6 -20% | 8 0% | 8 15.38% | 7 8.33% | 6 9.09% | 6 22.22% | 5 12.5% | 4 14.29% | 4 16.67% | 3 | |||||
|
Парични средства |
8 15.38% | 7 18.18% | 6 -8.33% | 6 9.09% | 6 22.22% | 5 0% | 5 28.57% | 4 16.67% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 5 66.67% |
| 2020 | 3 -40% |
| 2019 | 5 25% |
| 2018 | 4 -33.33% |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 6 20% |
| 2015 | 5 25% |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |