| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 7 16.67% | 6 | 7 8.33% | 6 33.33% | 5 12.5% | 4 -27.27% | 6 22.22% | 5 50% | 3 100% | 2 | ||||||||
|
Счетоводна печалба |
3 400% | 1 | 4 75% | 2 100% | 1 -33.33% | 2 0% | 2 0% | 2 | 1 | |||||||||
|
Оперативни разходи |
5 | 6 | 3 | 4 | 4 | 3 | 4 | 3 | 3 | 1 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
4 -12.5% | 4 | 2 -40% | 3 0% | 3 66.67% | 2 -57.14% | 4 40% | 3 25% | 2 300% | 1 | ||||||||
| Нетен марж | 35.71% 328.57% | 8.33% | 53.85% 61.54% | 33.33% 50% | 22.22% -40.74% | 37.5% 37.5% | 27.27% -18.18% | 33.33% | 66.67% | |||||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 17 13.33% | 15 0% | 15 57.89% | 10 -51.28% | 20 39.29% | 14 27.27% | 11 22.22% | 9 5.88% | 9 21.43% | 7 27.27% | 6 37.5% | 4 14.29% | 4 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 -33.33% | 2 0% | 2 -25% | 2 300% | 1 0% | 1 0% | 1 | ||||||||||
|
Материални запаси |
||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 0% | 1 -88.89% | 5 800% | 1 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | ||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
17 13.79% | 15 3.57% | 14 55.56% | 9 -52.63% | 19 40.74% | 14 28.57% | 11 16.67% | 9 12.5% | 8 23.08% | 7 18.18% | 6 57.14% | 4 0% | 4 | |||||
|
Парични средства |
16 14.29% | 14 | 14 28.57% | 11 23.53% | 9 0% | 9 21.43% | 7 27.27% | 6 37.5% | 4 14.29% | 4 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2019 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 -33.33% |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |