| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| НАНИ ООД | 05.12.2008 | Съдружник | 97% | 0-50 хил. € | 2 |
| МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР - КЛИНИЧЕН ИНСТИТУТ ЗА РЕПРОДУКТИВНА МЕДИЦИНА ЕООД | 30.10.2014 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 70 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 257 -7.04% | 276 5.68% | 261 -63.89% | 723 103.89% | 355 221.3% | 110 -42.4% | 192 22.95% | 156 -80.46% | 798 542.39% | 124 -53.54% | 267 187.36% | 93 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
67 55.95% | 43 223.53% | -35 -106.02% | 577 3151.35% | -19 63% | -51 -189.29% | 57 83.61% | 31 -95.3% | 663 | 60 198.33% | -61 | |||||||
|
Оперативни разходи |
189 | 232 | 295 | 144 | 372 | 161 | 134 | 124 | 134 | 201 | 192 | 150 | ||||||
|
Разходи за персонала |
7 -36.36% | 11 0% | 11 -58.49% | 27 152.38% | 11 50% | 7 -26.32% | 10 137.5% | 4 14.29% | 4 250% | 1 0% | 1 | |||||||
| Нетен марж | 26.1% 67.76% | 15.56% 216.9% | -13.31% -116.68% | 79.79% 1596.56% | -5.33% 88.48% | -46.3% -255.01% | 29.87% 49.33% | 20% -75.93% | 83.09% | 22.56% 134.22% | -65.93% | |||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 585 -19.15% | 723 -0.77% | 729 3.18% | 707 -46.23% | 1 314 -0.66% | 1 323 -3.94% | 1 377 3.54% | 1 330 0.89% | 1 318 83.62% | 718 -15.47% | 849 -11.51% | 960 23.98% | 774 | |||||
|
Дълготрайни активи |
439 -23.67% | 575 14.11% | 504 -8.2% | 549 24.91% | 439 -29.07% | 619 -7.27% | 668 4.98% | 636 -4.23% | 664 2.36% | 649 -21.91% | 831 -5.91% | 883 14.07% | 774 | |||||
|
Материални запаси |
2 | |||||||||||||||||
|
Общо задължения |
95 -39.54% | 156 2.68% | 152 60.22% | 95 -2.62% | 98 19000% | 1 -66.67% | 2 -98.36% | 94 8.93% | 86 -51.45% | 177 -14.78% | 208 -42% | 358 143.9% | 147 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
24 -28.79% | 34 -22.35% | 43 507.14% | 7 -33.33% | 11 | 16 -63.1% | 43 -38.69% | 70 | ||||||||||
| Вземания общо | 93 -26.61% | 127 -18.69% | 156 1120% | 13 -90.71% | 138 -67.78% | 427 -25.04% | 570 -10.09% | 633 10.23% | 575 1528.99% | 35 122.58% | 16 -74.8% | 63 | ||||||
|
Собствен капитал |
490 -13.53% | 567 -1.68% | 577 -5.69% | 612 -49.73% | 1 216 -8% | 1 322 -3.87% | 1 375 11.25% | 1 236 0.33% | 1 232 127.79% | 541 -13.63% | 626 10.66% | 566 -9.78% | 627 | |||||
|
Парични средства |
50 193.94% | 17 -74.42% | 66 -53.26% | 141 -80.86% | 737 167.04% | 276 116% | 128 194.12% | 43 -42.57% | 76 146.67% | 31 1100% | 3 -80% | 13 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 -60% |
| 2017 | 5 25% |
| 2016 | 4 33.33% |
| 2015 | 3 -25% |
| 2014 | 4 100% |
| 2013 | 2 |