| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 213 17.8% | 181 25.98% | 144 12.85% | 127 26.4% | 101 15.2% | 87 9.62% | 80 2.63% | 78 4.83% | 74 2.11% | 73 3.65% | 70 18.1% | 59 2220% | 3 | |||||
|
Счетоводна печалба |
6 22.22% | 5 12.5% | 4 14.29% | 4 16.67% | 3 20% | 3 0% | 3 25% | 2 0% | 2 -33.33% | 3 0% | 3 20% | 3 | ||||||
|
Оперативни разходи |
208 | 176 | 140 | 124 | 98 | 85 | 77 | 76 | 72 | 70 | 69 | 56 | 3 | |||||
|
Разходи за персонала |
5 -16.67% | 6 9.09% | 6 37.5% | 4 0% | 4 100% | 2 33.33% | 2 0% | 2 200% | 1 | |||||||||
| Нетен марж | 2.64% 3.76% | 2.54% -10.7% | 2.85% 1.27% | 2.81% -7.7% | 3.05% 4.16% | 2.92% -8.77% | 3.21% 21.79% | 2.63% -4.61% | 2.76% -34.71% | 4.23% -3.52% | 4.38% 1.61% | 4.31% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 36 14.75% | 31 7.02% | 29 18.75% | 25 14.29% | 21 13.51% | 19 15.63% | 16 14.29% | 14 16.67% | 12 20% | 10 33.33% | 8 66.67% | 5 -10% | 5 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 -50% | 1 -33.33% | 2 -25% | 2 300% | 1 | 1 | ||||||||||||
|
Материални запаси |
21 -21.15% | 27 4% | 26 25% | 20 17.65% | 17 17.24% | 15 31.82% | 11 15.79% | 10 26.67% | 8 7.14% | 7 40% | 5 66.67% | 3 -14.29% | 4 | |||||
|
Общо задължения |
1 -33.33% | 2 0% | 2 200% | 1 0% | 1 0% | 1 | ||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | ||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
35 17.24% | 30 7.41% | 28 14.89% | 24 14.63% | 21 13.89% | 18 12.5% | 16 14.29% | 14 16.67% | 12 20% | 10 33.33% | 8 66.67% | 5 50% | 3 | |||||
|
Парични средства |
14 300% | 4 75% | 2 0% | 2 -42.86% | 4 -12.5% | 4 -20% | 5 11.11% | 5 0% | 5 50% | 3 50% | 2 100% | 1 -33.33% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |