| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 273 48.47% | 184 90.96% | 96 -58.41% | 231 16.49% | 198 | 142 -30.4% | 203 3.11% | 197 31.74% | 150 132.54% | 64 27.27% | 51 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
62 90.63% | 33 166.67% | 12 -80.65% | 63 58.97% | 40 | 9 -68.42% | 29 -71.36% | 102 56.69% | 65 126.79% | 29 -21.13% | 36 | ||||||
|
Оперативни разходи |
209 | 150 | 83 | 168 | 158 | 132 | 173 | 95 | 84 | 36 | 14 | ||||||
|
Разходи за персонала |
5 28.57% | 4 -58.82% | 9 -5.56% | 9 -5.26% | 10 | 5 -18.18% | 6 83.33% | 3 0% | 3 100% | 2 | |||||||
| Нетен марж | 22.89% 28.39% | 17.83% 39.65% | 12.77% -53.47% | 27.43% 36.46% | 20.1% | 6.5% -54.63% | 14.32% -72.22% | 51.55% 18.94% | 43.34% -2.47% | 44.44% -38.03% | 71.72% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 414 16.74% | 354 9.83% | 323 0.16% | 322 -2.63% | 331 | 265 -6.49% | 284 -0.18% | 284 55.31% | 183 165.19% | 69 56.98% | 44 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
102 2.05% | 100 -14.47% | 117 0.88% | 116 1.35% | 114 | 134 24.06% | 108 9.28% | 99 37.59% | 72 840% | 8 | |||||||
|
Материални запаси |
9 -81.52% | 47 19.48% | 39 63.83% | 24 56.67% | 15 | 11 -45% | 20 -54.02% | 44 0% | 44 10.13% | 40 61.22% | 25 | ||||||
|
Общо задължения |
9 -5.26% | 10 | 1 -96.43% | 29 -46.15% | 53 5.05% | 51 3200% | 2 -70% | 5 | |||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||
| Вземания общо | 146 2.14% | 143 91.78% | 75 94.67% | 38 3650% | 1 | 63 -57.73% | 149 150.86% | 59 | 3 -40% | 5 | |||||||
|
Собствен капитал |
414 16.74% | 354 9.83% | 323 3.1% | 313 -2.55% | 321 | 264 3.61% | 255 10.4% | 231 74.52% | 132 96.21% | 67 186.96% | 24 | ||||||
|
Парични средства |
157 143.65% | 64 -30% | 92 -36.17% | 144 -28.06% | 200 | 57 825% | 6 -95.12% | 126 89.23% | 66 271.43% | 18 29.63% | 14 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 -33.33% |
| 2018 | 3 -25% |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 33.33% |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |