СЕЙХА ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
200440119
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
24.10.2008 10:58
Наименование
СЕЙХА
Транслитерация
SEYHA
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1421), р-н Лозенец, ул. РОЗОВА ДОЛИНА, 32, вх. А, ет. 2, ап. 3
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
ПОКУПКА НА СТОКИ ИЛИ ДРУГИ ВЕЩИ С ЦЕЛ ДА ГИ ПРЕПРОДАДЕ В ПЪРВОНАЧАЛЕН, ПРЕРАБОТЕН ИЛИ ОБРАБОТЕН ВИД, ПРОДАЖБА НА СТОКИ ОТ СОБСТВЕНО ПРОИЗВОДСТВО, ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО, С... ПОКУПКА НА СТОКИ ИЛИ ДРУГИ ВЕЩИ С ЦЕЛ ДА ГИ ПРЕПРОДАДЕ В ПЪРВОНАЧАЛЕН, ПРЕРАБОТЕН ИЛИ ОБРАБОТЕН ВИД, ПРОДАЖБА НА СТОКИ ОТ СОБСТВЕНО ПРОИЗВОДСТВО, ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО, СКЛАДОВИ СДЕЛКИ, ТРАНСПОРТНИ, СПЕДИЦИОННИ И ПРЕВОЗНИ СДЕЛКИ, ХОТЕЛИЕРСКИ, ТУРИСТИЧЕСКИ, РЕКЛАМНИ ИЛИ ДРУГИ УСЛУГИ, КАКТО И ВСИЧКИ ДРУГИ ДЕЙНОСТИ И УСЛУГИ, КОИТО НЕ СА ЗАБРАНЕНИ СЪС ЗАКОН. прочети още скрии
Представляващи
Управител: СЕРГЕЙ КАМЕНОВ СИМОВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Съдружник: ЖАНАТ СЕРИКОВНА САДВАКАСОВА (Казахстан ) - 20,0% дял (511 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: СЕРГЕЙ КАМЕНОВ СИМОВ - 80,0% дял (2 045 €) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
2 556 € (2 556 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма СЕЙХА ООД на латиница "SEYHA" с ЕИК/ПИК 200440119 е основана на 24 Октомври 2008 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 2 556 евро.

Хронология

24.10.2008
Регистрация на фирмата
Транслитерация
SEYHA
Едноличен собственик на капитала

26.03.2010
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ЕООД на ООД
Заличаване Едноличен собственик на капитала
Съдружник

04.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 5 000 лв. в 2 556 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма