| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 10 -17.39% | 12 21.05% | 10 -13.64% | 11 37.5% | 8 33.33% | 6 0% | 6 0% | 6 -7.69% | 7 0% | 7 8.33% | 6 | |||||
|
Счетоводна печалба |
2 0% | 2 50% | 1 100% | 1 0% | 1 | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | |||||||
|
Оперативни разходи |
8 | 10 | 9 | 11 | 8 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | |||||
|
Разходи за персонала |
5 -25% | 6 0% | 6 9.09% | 6 0% | 6 37.5% | 4 0% | 4 14.29% | 4 0% | 4 -12.5% | 4 -11.11% | 5 | |||||
| Нетен марж | 15.79% 21.05% | 13.04% 23.91% | 10.53% 131.58% | 4.55% -27.27% | 6.25% | 8.33% 0% | 8.33% 8.33% | 7.69% 0% | 7.69% | |||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 10 11.11% | 9 28.57% | 7 16.67% | 6 9.09% | 6 22.22% | 5 -10% | 5 25% | 4 0% | 4 33.33% | 3 0% | 3 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 -50% | 1 | |||||||||||||
|
Материални запаси |
1 | |||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||
| Вземания общо | ||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
10 18.75% | 8 23.08% | 7 18.18% | 6 10% | 5 11.11% | 5 0% | 5 12.5% | 4 14.29% | 4 16.67% | 3 20% | 3 | |||||
|
Парични средства |
10 11.11% | 9 38.46% | 7 18.18% | 6 37.5% | 4 -11.11% | 5 -10% | 5 25% | 4 0% | 4 33.33% | 3 20% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 50% |
| 2020 | 2 -33.33% |
| 2019 | 3 50% |
| 2018 | 2 -33.33% |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |