| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 18 | 13 -13.79% | 15 61.11% | 9 -30.77% | 13 -10.34% | 15 11.54% | 13 0% | 13 30% | 10 -4.76% | 11 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
3 | 1 0% | 1 100% | 1 -50% | 1 | 1 100% | 1 -50% | 1 0% | 1 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
16 | 12 | 14 | 9 | 12 | 12 | 12 | 13 | 9 | 10 | |||||||
|
Разходи за персонала |
6 | 6 0% | 6 9.09% | 6 -8.33% | 6 | 6 -8.33% | 6 33.33% | 5 0% | 5 | ||||||||
| Нетен марж | 13.89% | 8% 16% | 6.9% 24.14% | 5.56% -27.78% | 7.69% | 7.69% 100% | 3.85% -61.54% | 10% 5% | 9.52% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 17 13.33% | 15 15.38% | 13 23.81% | 11 10.53% | 10 11.76% | 9 6.25% | 8 14.29% | 7 7.69% | 7 30% | 5 11.11% | 5 28.57% | 4 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 -33.33% | 2 50% | 1 -33.33% | 2 | |||||||||||||
|
Материални запаси |
2 0% | 2 | |||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 | 1 0% | 1 | ||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||
| Вземания общо | |||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
17 13.33% | 15 20% | 13 19.05% | 11 10.53% | 10 11.76% | 9 6.25% | 8 14.29% | 7 16.67% | 6 20% | 5 11.11% | 5 28.57% | 4 | |||||
|
Парични средства |
13 23.81% | 11 10.53% | 10 46.15% | 7 8.33% | 6 0% | 6 20% | 5 25% | 4 33.33% | 3 -14.29% | 4 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |