| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 15 -25.64% | 20 21.88% | 16 0% | 16 28% | 13 25% | 10 0% | 10 25% | 8 14.29% | 7 -30% | 10 42.86% | 7 -17.65% | 9 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
-4 -187.5% | 4 14.29% | 4 275% | -2 -100% | -1 | 1 -50% | 1 100% | 1 -80% | 3 150% | 1 166.67% | -2 | |||||||
|
Оперативни разходи |
17 | 16 | 13 | 18 | 14 | 10 | 10 | 7 | 6 | 8 | 6 | 10 | ||||||
|
Разходи за персонала |
7 7.69% | 7 30% | 5 42.86% | 4 -30% | 5 11.11% | 5 12.5% | 4 60% | 3 25% | 2 300% | 1 -75% | 2 -55.56% | 5 | ||||||
| Нетен марж | -24.14% -217.67% | 20.51% -6.23% | 21.88% 275% | -12.5% -56.25% | -8% | 5% -60% | 12.5% 75% | 7.14% -71.43% | 25% 75% | 14.29% 180.95% | -17.65% | |||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 63 520% | 10 -4.76% | 11 -46.15% | 20 -2.5% | 20 207.69% | 7 0% | 7 18.18% | 6 22.22% | 5 -10% | 5 11.11% | 5 80% | 3 25% | 2 | |||||
|
Дълготрайни активи |
50 1860% | 3 -68.75% | 8 -52.94% | 17 9.68% | 16 675% | 2 0% | 2 -42.86% | 4 -12.5% | 4 100% | 2 -33.33% | 3 100% | 2 50% | 1 | |||||
|
Материални запаси |
1 | 1 | 2 0% | 2 | 1 0% | 1 -66.67% | 2 50% | 1 100% | 1 | |||||||||
|
Общо задължения |
58 5550% | 1 -80% | 5 -74.36% | 20 -2.5% | 20 207.69% | 7 0% | 7 | 1 0% | 1 -66.67% | 3 50% | 2 300% | 1 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
43 | 15 | ||||||||||||||||
| Вземания общо | 3 400% | 1 | 1 100% | 1 | ||||||||||||||
|
Собствен капитал |
6 -38.89% | 9 63.64% | 6 175% | 2 -50% | 4 -33.33% | 6 71.43% | 4 -36.36% | 6 22.22% | 5 12.5% | 4 166.67% | 2 200% | 1 -75% | 2 | |||||
|
Парични средства |
5 -30.77% | 7 225% | 2 300% | 1 -88.89% | 5 80% | 3 0% | 3 25% | 2 300% | 1 -80% | 3 66.67% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 -33.33% |
| 2020 | 3 -25% |
| 2019 | 4 100% |
| 2018 | 2 -33.33% |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 50% |
| 2013 | 2 |