| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 218 37.86% | 158 -20.77% | 199 -24.56% | 264 | 127 -18.09% | 155 22.09% | 127 5.96% | 120 35.06% | 89 21.68% | 73 33.64% | 55 -94.12% | 930 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
70 92.96% | 36 -18.39% | 44 -3.33% | 46 | 25 -14.29% | 29 24.44% | 23 9.76% | 21 51.85% | 14 -40% | 23 50% | 15 -97.86% | 716 | ||||||
|
Оперативни разходи |
146 | 116 | 154 | 218 | 100 | 124 | 104 | 99 | 75 | 50 | 38 | 567 | ||||||
|
Разходи за персонала |
19 12.12% | 17 17.86% | 14 -9.68% | 16 | 7 -27.78% | 9 0% | 9 0% | 9 28.57% | 7 55.56% | 5 125% | 2 | |||||||
| Нетен марж | 32.16% 39.96% | 22.98% 3% | 22.31% 28.15% | 17.41% | 19.28% 4.65% | 18.42% 1.93% | 18.07% 3.59% | 17.45% 12.43% | 15.52% -50.69% | 31.47% 12.24% | 28.04% -63.57% | 76.97% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 145 25.22% | 116 189.74% | 40 -9.3% | 44 -78.45% | 204 36.18% | 150 19.59% | 125 29.63% | 97 31.25% | 74 39.81% | 53 35.53% | 39 100% | 19 -99.4% | 3 221 | |||||
|
Дълготрайни активи |
17 0% | 17 83.33% | 9 -5.26% | 10 -20.83% | 12 -27.27% | 17 -19.51% | 21 173.33% | 8 15.38% | 7 1200% | 1 0% | 1 | |||||||
|
Материални запаси |
38 82.93% | 21 | 5 | |||||||||||||||
|
Общо задължения |
17 -82.2% | 98 | 2 -99.57% | 358 | ||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
7 | |||||||||||||||||
| Вземания общо | 5 42.86% | 4 | 2 | 4 602 | ||||||||||||||
|
Собствен капитал |
127 26.4% | 101 152.56% | 40 -9.3% | 44 -79.08% | 210 42.71% | 147 17.55% | 125 29.63% | 97 31.25% | 74 39.81% | 53 35.53% | 39 117.14% | 18 | ||||||
|
Парични средства |
96 30.77% | 73 138.33% | 31 5.26% | 29 -84.8% | 192 44.23% | 133 27.45% | 104 17.24% | 89 37.01% | 65 24.51% | 52 36% | 38 97.37% | 19 -99.38% | 3 137 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 33.33% |
| 2020 | 3 |