| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 41 -27.68% | 57 21.74% | 47 27.78% | 37 30.91% | 28 14.58% | 25 14.29% | 21 2.44% | 21 -12.77% | 24 46.88% | 16 45.45% | 11 -33.33% | 17 450% | 3 | |||||
|
Счетоводна печалба |
14 0% | 14 58.82% | 9 142.86% | 4 0% | 4 250% | 1 100% | 1 0% | 1 -85.71% | 4 -12.5% | 4 166.67% | 2 -85% | 10 400% | 2 | |||||
|
Оперативни разходи |
28 | 42 | 38 | 30 | 25 | 24 | 21 | 20 | 20 | 12 | 10 | 7 | 1 | |||||
|
Разходи за персонала |
4 -50% | 7 -39.13% | 12 27.78% | 9 200% | 3 -14.29% | 4 16.67% | 3 200% | 1 -71.43% | 4 40% | 3 | ||||||||
| Нетен марж | 33.33% 38.27% | 24.11% 30.46% | 18.48% 90.06% | 9.72% -23.61% | 12.73% 205.45% | 4.17% 75% | 2.38% -2.38% | 2.44% -83.62% | 14.89% -40.43% | 25% 83.33% | 13.64% -77.5% | 60.61% -9.09% | 66.67% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 55 31.71% | 42 38.98% | 30 34.09% | 22 -13.73% | 26 6.25% | 25 -5.88% | 26 15.91% | 22 2.33% | 22 10.26% | 20 14.71% | 17 17.24% | 15 222.22% | 5 | |||||
|
Дълготрайни активи |
12 15% | 10 42.86% | 7 40% | 5 25% | 4 33.33% | 3 20% | 3 66.67% | 2 50% | 1 | |||||||||
|
Материални запаси |
2 33.33% | 2 0% | 2 -70% | 5 11.11% | 5 -10% | 5 233.33% | 2 0% | 2 50% | 1 | |||||||||
|
Общо задължения |
3 66.67% | 2 50% | 1 0% | 1 -33.33% | 2 200% | 1 -83.33% | 3 200% | 1 0% | 1 0% | 1 -50% | 2 100% | 1 -77.78% | 5 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 -50% | 1 0% | 1 | ||||||||||||
|
Собствен капитал |
53 30.38% | 40 38.6% | 29 35.71% | 21 -12.5% | 25 2.13% | 24 4.44% | 23 2.27% | 22 2.33% | 22 16.22% | 19 23.33% | 15 11.11% | 14 200% | 5 | |||||
|
Парични средства |
43 44.83% | 30 45% | 20 81.82% | 11 -15.38% | 13 -7.14% | 14 -30% | 20 5.26% | 19 -7.32% | 21 5.13% | 20 14.71% | 17 17.24% | 15 222.22% | 5 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 -66.67% |
| 2018 | 3 50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 100% |
| 2013 | 1 |