| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 18 94.44% | 9 0% | 9 5.88% | 9 21.43% | 7 16.67% | 6 0% | 6 -50% | 12 41.18% | 9 -43.33% | 15 42.86% | 11 -99.07% | 1 160 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
10 566.67% | 2 -66.67% | 5 0% | 5 28.57% | 4 75% | 2 -50% | 4 -46.67% | 8 66.67% | 5 -59.09% | 11 37.5% | 8 -98.06% | 421 | ||||||
|
Оперативни разходи |
8 | 8 | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 4 | 4 | 4 | 3 | 526 | ||||||
|
Разходи за персонала |
6 33.33% | 5 80% | 3 0% | 3 -16.67% | 3 20% | 3 400% | 1 -80% | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 -99.51% | 526 | ||||||
| Нетен марж | 57.14% 242.86% | 16.67% -66.67% | 50% -5.56% | 52.94% 5.88% | 50% 50% | 33.33% -50% | 66.67% 6.67% | 62.5% 18.06% | 52.94% -27.81% | 73.33% -3.75% | 76.19% 109.71% | 36.33% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 71 16.95% | 60 0% | 60 11.32% | 54 13.98% | 48 10.71% | 43 9.09% | 39 10% | 36 32.08% | 27 20.45% | 22 100% | 11 -99.65% | 3 203 25.3% | 2 556 | |||||
|
Дълготрайни активи |
2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 | 2 200% | 1 0% | 1 0% | 1 | ||||||||||
|
Материални запаси |
||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
9 13.33% | 8 -21.05% | 10 18.75% | 8 60% | 5 25% | 4 60% | 3 -16.67% | 3 50% | 2 0% | 2 100% | 1 -99.64% | 283 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | 36 0% | 36 -1.41% | 36 0% | 36 7.58% | 34 0% | 34 0% | 34 0% | 34 6500% | 1 0% | 1 | ||||||||
|
Собствен капитал |
62 17.48% | 53 4.04% | 51 10% | 46 8.43% | 42 9.21% | 39 5.56% | 37 12.5% | 33 30.61% | 25 22.5% | 20 100% | 10 -99.65% | 2 920 14.22% | 2 556 | |||||
|
Парични средства |
35 41.67% | 25 2.13% | 24 34.29% | 18 29.63% | 14 50% | 9 63.64% | 6 175% | 2 -92.16% | 26 21.43% | 21 100% | 11 -99.66% | 3 203 25.3% | 2 556 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 300% |
| 2020 | 1 -75% |
| 2019 | 4 300% |
| 2018 | 1 -66.67% |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 200% |
| 2014 | 1 -50% |
| 2013 | 2 |