| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| "П.И.Т. - Н" ЕООД | 21.10.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| КАЛИАКРИЯ ХИЛС ООД | 02.08.2013 | Съдружник | 50% | 500k-5M € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 500 -5.57% | 1 588 -25.99% | 2 146 23.3% | 1 740 80.68% | 963 36.32% | 707 17.42% | 602 -13.33% | 694 -7.3% | 749 18.82% | 630 11.48% | 565 1.65% | 556 -78.64% | 2 604 | |||||
|
Счетоводна печалба |
442 165.93% | -671 48.02% | -1 291 -879.01% | 166 4.18% | 159 1380.95% | 11 90.91% | 6 -95.11% | 115 703.57% | 14 75% | 8 433.33% | 2 0% | 2 -99.93% | 2 350 | |||||
|
Оперативни разходи |
1 017 | 2 204 | 1 291 | 1 497 | 737 | 517 | 517 | 668 | 727 | 617 | 552 | 552 | 242 | |||||
|
Разходи за персонала |
332 -9.97% | 369 | 248 22.11% | 203 21.71% | 167 6.51% | 157 9.64% | 143 -21.13% | 182 16.39% | 156 17.76% | 132 36.32% | 97 | |||||||
| Нетен марж | 29.49% 169.82% | -42.24% 29.76% | -60.14% -731.82% | 9.52% -42.34% | 16.51% 986.35% | 1.52% 62.59% | 0.93% -94.36% | 16.57% 766.89% | 1.91% 47.29% | 1.3% 378.4% | 0.27% -1.63% | 0.28% -99.69% | 90.24% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 7 547 4.87% | 7 196 -7.44% | 7 775 -13.35% | 8 973 1.7% | 8 823 3.66% | 8 512 -0.81% | 8 582 1.1% | 8 488 2709.14% | 302 81.85% | 166 -22.43% | 214 163.52% | 81 -99.33% | 12 212 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 813 -0.34% | 1 819 1661.39% | 103 -27.08% | 142 30.05% | 109 86.84% | 58 29.55% | 45 -4.35% | 47 1214.29% | 4 40% | 3 0% | 3 66.67% | 2 | ||||||
|
Материални запаси |
149 -3% | 153 14.07% | 134 27.05% | 106 728% | 13 92.31% | 7 -74.51% | 26 8.51% | 24 235.71% | 7 75% | 4 166.67% | 2 0% | 2 | ||||||
|
Общо задължения |
2 597 -3.46% | 2 690 -5.83% | 2 857 3.35% | 2 765 -0.57% | 2 780 5.59% | 2 633 -2.98% | 2 714 3.35% | 2 626 860% | 274 81.36% | 151 -27.16% | 207 177.4% | 75 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
260 -18.69% | 320 -10.32% | 357 | 564 -12.73% | 647 -24.52% | 857 -0.48% | 861 | |||||||||||
| Вземания общо | 5 463 7.11% | 5 101 -32.3% | 7 534 -13.59% | 8 720 1.54% | 8 588 2.12% | 8 410 1.17% | 8 313 2.98% | 8 072 7141.74% | 111 9.55% | 102 -26.84% | 139 700% | 17 | ||||||
|
Собствен капитал |
-1 047 29.69% | -1 489 -81.84% | -819 -273.75% | 471 54.18% | 306 106.21% | 148 8.21% | 137 3.88% | 132 360.71% | 29 86.67% | 15 114.29% | 7 7.69% | 7 -99.95% | 12 212 | |||||
|
Парични средства |
22 -4.44% | 23 1025% | 2 -60% | 5 -95.39% | 111 210% | 36 -81.77% | 196 -42.94% | 344 105.81% | 167 189.38% | 58 -18.71% | 71 16.81% | 61 -99.5% | 12 212 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 38 31.03% |
| 2019 | 29 -38.3% |
| 2018 | 47 -17.54% |
| 2017 | 57 103.57% |
| 2016 | 28 -22.22% |
| 2015 | 36 -5.26% |
| 2014 | 38 -2.56% |
| 2013 | 39 |