| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 84 13.01% | 75 24.79% | 60 8.33% | 55 -0.92% | 56 19.78% | 47 | 40 16.18% | 35 19.3% | 29 42.5% | 20 -9.09% | 22 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
28 30.95% | 21 20% | 18 29.63% | 14 -35.71% | 21 27.27% | 17 | 14 35% | 10 150% | 4 166.67% | 2 0% | 2 | |||||||
|
Оперативни разходи |
56 | 53 | 42 | 40 | 34 | 30 | 27 | 25 | 25 | 19 | 21 | |||||||
|
Разходи за персонала |
33 18.18% | 28 37.5% | 20 33.33% | 15 87.5% | 8 77.78% | 5 | 5 11.11% | 5 12.5% | 4 700% | 1 -75% | 2 | |||||||
| Нетен марж | 33.33% 15.87% | 28.77% -3.84% | 29.91% 19.66% | 25% -35.12% | 38.53% 6.26% | 36.26% | 34.18% 16.2% | 29.41% 109.56% | 14.04% 87.13% | 7.5% 10% | 6.82% | |||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 311 2.36% | 304 1.37% | 300 1.03% | 297 -1.86% | 302 1.72% | 297 | 294 0.88% | 291 2.33% | 285 0.54% | 283 -0.36% | 284 1.46% | 280 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
197 9.07% | 180 -4.08% | 188 -4.91% | 198 -6.3% | 211 -5.06% | 222 | 246 -0.41% | 247 -3.59% | 256 -2.34% | 262 -4.11% | 274 -2.37% | 280 | ||||||
|
Материални запаси |
||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
5 25% | 4 33.33% | 3 20% | 3 0% | 3 66.67% | 2 | 2 -25% | 2 33.33% | 2 0% | 2 -50% | 3 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | 103 2.55% | 100 64.71% | 61 981.82% | 6 37.5% | 4 0% | 4 | 3 20% | 3 66.67% | 2 | |||||||||
|
Собствен капитал |
306 2.05% | 300 1.03% | 297 0.87% | 294 -1.88% | 300 1.38% | 296 | 292 1.06% | 289 2.17% | 283 0.54% | 282 0.18% | 281 0.36% | 280 | ||||||
|
Парични средства |
11 -52.27% | 22 -54.64% | 50 -46.41% | 93 7.1% | 86 25.19% | 69 | 43 6.25% | 41 53.85% | 27 26.83% | 21 95.24% | 11 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 8 33.33% |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 6 20% |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 25% |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |