| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 22 -24.56% | 29 -1.72% | 30 3.57% | 29 -9.68% | 32 1.64% | 31 22% | 26 -3.85% | 27 8.33% | 25 17.07% | 21 -6.82% | 22 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
1 0% | 1 -50% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -33.33% | 2 0% | 2 50% | 1 0% | 1 0% | 1 | ||||||
|
Оперативни разходи |
21 | 29 | 29 | 28 | 26 | 25 | 24 | 25 | 24 | 20 | 21 | ||||||
|
Разходи за персонала |
3 0% | 3 0% | 3 25% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 100% | 1 -33.33% | 2 0% | 2 | ||||||
| Нетен марж | 2.33% 32.56% | 1.75% -49.12% | 3.45% -3.45% | 3.57% 10.71% | 3.23% -1.61% | 3.28% -45.36% | 6% 4% | 5.77% 38.46% | 4.17% -14.58% | 4.88% 7.32% | 4.55% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 18 9.09% | 17 3.13% | 16 6.67% | 15 7.14% | 14 7.69% | 13 8.33% | 12 14.29% | 11 31.25% | 8 45.45% | 6 22.22% | 5 28.57% | 4 | |||||
|
Дълготрайни активи |
10 0% | 10 0% | 10 0% | 10 0% | 10 0% | 10 18.75% | 8 0% | 8 23.08% | 7 550% | 1 0% | 1 | ||||||
|
Материални запаси |
5 28.57% | 4 -12.5% | 4 100% | 2 33.33% | 2 -57.14% | 4 75% | 2 0% | 2 | |||||||||
|
Общо задължения |
1 | 1 | |||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||
| Вземания общо | |||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
17 3.03% | 17 3.13% | 16 6.67% | 15 7.14% | 14 7.69% | 13 8.33% | 12 20% | 10 25% | 8 45.45% | 6 22.22% | 5 28.57% | 4 | |||||
|
Парични средства |
1 | 1 -33.33% | 2 0% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |