| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 3 -28.57% | 4 0% | 4 16.67% | 3 20% | 3 25% | 2 -20% | 3 0% | 3 -16.67% | 3 0% | 3 20% | 3 -28.57% | 4 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 0% | 1 100% | 1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 -50% | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | |||||
|
Разходи за персонала |
|||||||||||||||||
| Нетен марж | 40% 40% | 28.57% 100% | 14.29% -57.14% | 33.33% 66.67% | 20% -20% | 25% 25% | 20% -50% | 40% 140% | 16.67% 0% | 16.67% -16.67% | 20% -30% | 28.57% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 11 10% | 10 11.11% | 9 5.88% | 9 6.25% | 8 14.29% | 7 7.69% | 7 8.33% | 6 20% | 5 11.11% | 5 12.5% | 4 14.29% | 4 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 -33.33% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 -25% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 | |||||
|
Материални запаси |
1 0% | 1 | 1 | ||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 | ||||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||
| Вземания общо | 10 17.65% | 9 21.43% | 7 7.69% | 7 0% | 7 18.18% | 6 10% | 5 25% | 4 33.33% | 3 20% | 3 66.67% | 2 50% | 1 | |||||
|
Собствен капитал |
11 10% | 10 11.11% | 9 5.88% | 9 13.33% | 8 7.14% | 7 7.69% | 7 8.33% | 6 20% | 5 11.11% | 5 12.5% | 4 14.29% | 4 | |||||
|
Парични средства |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |