| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 33.33% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 -25% | 2 33.33% | 2 | ||||||||||
|
Счетоводна печалба |
-1 -150% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -33.33% | 2 50% | 1 | ||||||||||
|
Оперативни разходи |
2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
|
Разходи за персонала |
1 | ||||||||||||||||
| Нетен марж | -25% -137.5% | 66.67% 0% | 66.67% 0% | 66.67% 0% | 66.67% -11.11% | 75% 12.5% | 66.67% | ||||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 17 0% | 17 22.22% | 14 42.11% | 10 18.75% | 8 0% | 8 -5.88% | 9 13.33% | 8 15.38% | 7 18.18% | 6 22.22% | 5 28.57% | 4 | |||||
|
Дълготрайни активи |
7 333.33% | 2 200% | 1 -83.33% | 3 -33.33% | 5 | 3 20% | 3 | ||||||||||
|
Материални запаси |
1 | ||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 -96.15% | 13 | 1 | |||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||
| Вземания общо | 4 75% | 2 -63.64% | 6 57.14% | 4 75% | 2 33.33% | 2 -57.14% | 4 16.67% | 3 50% | 2 33.33% | 2 50% | 1 100% | 1 | |||||
|
Собствен капитал |
16 0% | 16 23.08% | 13 36.84% | 10 18.75% | 8 0% | 8 -5.88% | 9 13.33% | 8 15.38% | 7 18.18% | 6 22.22% | 5 28.57% | 4 | |||||
|
Парични средства |
13 0% | 13 73.33% | 8 150% | 3 100% | 2 200% | 1 -90% | 5 11.11% | 5 0% | 5 12.5% | 4 14.29% | 4 16.67% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |