| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 7 -44% | 13 19.05% | 11 162.5% | 4 0% | 4 -20% | 5 0% | 5 42.86% | 4 -12.5% | 4 -11.11% | 5 -10% | 5 11.11% | 5 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 -88.89% | 5 80% | 3 400% | 1 -75% | 2 -20% | 3 25% | 2 0% | 2 33.33% | 2 -40% | 3 -16.67% | 3 50% | 2 | |||||
|
Оперативни разходи |
7 | 8 | 8 | 4 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | |||||
|
Разходи за персонала |
3 -16.67% | 3 -14.29% | 4 600% | 1 -66.67% | 2 0% | 2 -25% | 2 | 2 -25% | 2 | ||||||||
| Нетен марж | 7.14% -80.16% | 36% 51.2% | 23.81% 90.48% | 12.5% -75% | 50% 0% | 50% 25% | 40% -30% | 57.14% 52.38% | 37.5% -32.5% | 55.56% -7.41% | 60% 35% | 44.44% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 11 0% | 11 61.54% | 7 -23.53% | 9 -52.78% | 18 9.09% | 17 17.86% | 14 12% | 13 19.05% | 11 16.67% | 9 20% | 8 66.67% | 5 | |||||
|
Дълготрайни активи |
2 -57.14% | 4 -30% | 5 -28.57% | 7 | 1 -50% | 1 -33.33% | 2 50% | 1 | |||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 0% | 1 | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 -88.89% | 5 | |||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||
| Вземания общо | |||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
11 5% | 10 66.67% | 6 -29.41% | 9 -52.78% | 18 12.5% | 16 18.52% | 14 12.5% | 12 14.29% | 11 16.67% | 9 28.57% | 7 55.56% | 5 | |||||
|
Парични средства |
9 28.57% | 7 366.67% | 2 0% | 2 -91.67% | 18 9.09% | 17 17.86% | 14 12% | 13 25% | 10 25% | 8 33.33% | 6 71.43% | 4 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 100% |
| 2013 | 1 |