| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 6 -29.41% | 9 6.25% | 8 6.67% | 8 15.38% | 7 -43.48% | 12 -4.17% | 12 14.29% | 11 10.53% | 10 -9.52% | 11 16.67% | 9 63.64% | 6 | |||
|
Счетоводна печалба |
1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -33.33% | 2 200% | 1 | 1 -33.33% | 2 50% | 1 100% | 1 | ||||
|
Оперативни разходи |
5 | 8 | 7 | 7 | 6 | 10 | 12 | 10 | 9 | 9 | 8 | 5 | |||
|
Разходи за персонала |
1 0% | 1 | |||||||||||||
| Нетен марж | 16.67% 41.67% | 11.76% -5.88% | 12.5% -6.25% | 13.33% -13.33% | 15.38% 17.95% | 13.04% 213.04% | 4.17% | 10.53% -26.32% | 14.29% 28.57% | 11.11% 22.22% | 9.09% | ||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 14 12% | 13 8.7% | 12 9.52% | 11 10.53% | 10 11.76% | 9 21.43% | 7 7.69% | 7 8.33% | 6 9.09% | 6 22.22% | 5 50% | 3 | |||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||
|
Материални запаси |
1 | 2 -50% | 3 500% | 1 -50% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | |||||
|
Общо задължения |
1 | 1 | |||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 | ||||||||||||||
| Вземания общо | |||||||||||||||
|
Собствен капитал |
14 12% | 13 13.64% | 11 4.76% | 11 10.53% | 10 11.76% | 9 21.43% | 7 7.69% | 7 8.33% | 6 9.09% | 6 37.5% | 4 33.33% | 3 | |||
|
Парични средства |
14 8% | 13 8.7% | 12 27.78% | 9 38.46% | 7 -18.75% | 8 33.33% | 6 9.09% | 6 0% | 6 10% | 5 25% | 4 60% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |