| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 18 260% | 5 66.67% | 3 | 3 -25% | 4 14.29% | 4 40% | 3 -97.28% | 94 0.55% | 94 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
9 440% | -3 0% | -3 | 2 -33.33% | 3 0% | 3 50% | 2 0% | 2 -33.33% | 3 | |||||||
|
Оперативни разходи |
10 | 8 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 90 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
2 | |||||||||||||||
| Нетен марж | 47.22% 194.44% | -50% 40% | -83.33% | 66.67% -11.11% | 75% -12.5% | 85.71% 7.14% | 80% 3580% | 2.17% -33.7% | 3.28% | |||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 238 3.1% | 231 -0.88% | 233 -0.22% | 233 0.22% | 233 1.11% | 230 0.9% | 228 1.36% | 225 1.38% | 222 0.93% | 220 0.94% | 218 | |||||
|
Дълготрайни активи |
105 -4.65% | 110 -4.44% | 115 -3.85% | 120 -1.68% | 122 0% | 122 0% | 122 0% | 122 0% | 122 0% | 122 0% | 122 | |||||
|
Материални запаси |
7 0% | 7 0% | 7 | 7 0% | 7 0% | 7 0% | 7 0% | 7 0% | 7 | |||||||
|
Общо задължения |
2 -40% | 3 25% | 2 | |||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||
| Вземания общо | 125 10.41% | 113 4.25% | 108 | 100 1.56% | 98 3.23% | 95 41.98% | 67 3.15% | 65 -11.19% | 73 | |||||||
|
Собствен капитал |
236 3.59% | 228 -1.11% | 231 -1.1% | 233 0.22% | 233 1.11% | 230 0.9% | 228 1.36% | 225 1.38% | 222 0.93% | 220 0.94% | 218 | |||||
|
Парични средства |
1 100% | 1 -75% | 2 | 2 50% | 1 0% | 1 -96.08% | 26 0% | 26 64.52% | 16 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 |