| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 18 -2.7% | 19 -9.76% | 21 0% | 21 28.13% | 16 -3.03% | 17 6.45% | 16 -16.22% | 19 2.78% | 18 2.86% | 18 29.63% | 14 285.71% | 4 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 -66.67% | 2 -50% | 3 100% | 2 0% | 2 0% | 2 -25% | 2 100% | 1 -81.82% | 6 450% | 1 -50% | 2 200% | -2 | |||||
|
Оперативни разходи |
18 | 17 | 18 | 19 | 15 | 15 | 14 | 18 | 13 | 17 | 12 | 6 | |||||
|
Разходи за персонала |
12 26.32% | 10 5.56% | 9 28.57% | 7 7.69% | 7 18.18% | 6 0% | 6 10% | 5 66.67% | 3 20% | 3 25% | 2 100% | 1 | |||||
| Нетен марж | 2.78% -65.74% | 8.11% -44.59% | 14.63% 100% | 7.32% -21.95% | 9.38% 3.12% | 9.09% -29.55% | 12.9% 138.71% | 5.41% -82.31% | 30.56% 434.72% | 5.71% -61.43% | 14.81% 125.93% | -57.14% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 21 2.5% | 20 2.56% | 20 25.81% | 16 6.9% | 15 11.54% | 13 13.04% | 12 21.05% | 10 5.56% | 9 157.14% | 4 0% | 4 -36.36% | 6 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -50% | 1 100% | 1 -50% | 1 -33.33% | 2 | |||||||||
|
Материални запаси |
10 0% | 10 58.33% | 6 200% | 2 -20% | 3 66.67% | 2 50% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 -87.5% | 4 | |||||
|
Общо задължения |
1 | 1 | 1 -80% | 5 | |||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||
| Вземания общо | 9 13.33% | 8 7.14% | 7 7.69% | 7 8.33% | 6 20% | 5 11.11% | 5 12.5% | 4 14.29% | 4 133.33% | 2 200% | 1 | ||||||
|
Собствен капитал |
21 2.5% | 20 8.11% | 19 19.35% | 16 6.9% | 15 11.54% | 13 13.04% | 12 21.05% | 10 11.76% | 9 142.86% | 4 40% | 3 400% | 1 | |||||
|
Парични средства |
3 -16.67% | 3 -53.85% | 7 -7.14% | 7 27.27% | 6 -8.33% | 6 9.09% | 6 37.5% | 4 -11.11% | 5 350% | 1 -33.33% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 -25% |
| 2019 | 4 33.33% |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 -25% |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 -20% |
| 2013 | 5 |