| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 400 -4.17% | 417 14.93% | 363 -0.42% | 365 -29.27% | 515 104.46% | 252 1.02% | 250 171.11% | 92 181.25% | 33 33.33% | 25 20% | 20 90.48% | 11 | |||||
|
Счетоводна печалба |
5 42.86% | 4 -75% | 14 -17.65% | 17 1600% | 1 -33.33% | 2 -40% | 3 400% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
389 | 401 | 347 | 345 | 510 | 249 | 243 | 87 | 32 | 24 | 20 | 10 | |||||
|
Разходи за персонала |
15 -32.56% | 22 30.3% | 17 10% | 15 0% | 15 11.11% | 14 -20.59% | 17 112.5% | 8 300% | 2 0% | 2 | |||||||
| Нетен марж | 1.28% 49.07% | 0.86% -78.25% | 3.94% -17.3% | 4.77% 2303.37% | 0.2% -67.39% | 0.61% -40.61% | 1.02% 84.43% | 0.56% -64.44% | 1.56% -25% | 2.08% -16.67% | 2.5% -47.5% | 4.76% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 117 -25.97% | 157 | 246 -19.3% | 305 292.11% | 78 0% | 78 52% | 51 900% | 5 42.86% | 4 -30% | 5 66.67% | 3 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
75 -43.41% | 132 | 210 0.74% | 208 640% | 28 -20.29% | 35 -1.43% | 36 1300% | 3 66.67% | 2 -25% | 2 | |||||||
|
Материални запаси |
3 0% | 3 | 3 -96.35% | 70 407.41% | 14 107.69% | 7 160% | 3 | 1 | |||||||||
|
Общо задължения |
75 -35.53% | 117 | 221 -25.22% | 296 322.63% | 70 -2.14% | 72 53.85% | 47 4450% | 1 | 2 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
62 -35.29% | 96 | 176 5.18% | 168 4585.71% | 4 -46.15% | 7 18.18% | 6 | ||||||||||
| Вземания общо | 12 15% | 10 | 29 18.75% | 25 60% | 15 -51.61% | 32 210% | 10 | 1 100% | 1 | ||||||||
|
Собствен капитал |
41 1.25% | 41 | 25 182.35% | 9 13.33% | 8 25% | 6 33.33% | 5 12.5% | 4 14.29% | 4 0% | 4 16.67% | 3 | ||||||
|
Парични средства |
19 184.62% | 7 | 3 500% | 1 -97.3% | 19 640% | 3 150% | 1 0% | 1 100% | 1 | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 8 300% |
| 2020 | 2 -66.67% |
| 2019 | 6 20% |
| 2018 | 5 -28.57% |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 7 -12.5% |
| 2014 | 8 60% |
| 2013 | 5 |