| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 118 0% | 118 -20.14% | 147 5.49% | 140 10.53% | 126 -5.73% | 134 -7.42% | 145 50.53% | 96 70.91% | 56 161.9% | 21 -99.89% | 19 849 | ||||
|
Счетоводна печалба |
-1 -120% | 5 400% | 1 300% | -1 | 5 -37.5% | 8 900% | -1 87.5% | -8 -1700% | 1 100% | -19 849 | |||||
|
Оперативни разходи |
1 | 109 | 146 | 139 | 126 | 133 | 134 | 97 | 64 | 21 | 19 849 | ||||
|
Разходи за персонала |
4 0% | 4 -41.67% | 6 -20% | 8 15.38% | 7 -7.14% | 7 55.56% | 5 50% | 3 -25% | 4 60% | 3 -95.15% | 53 | ||||
| Нетен марж | -0.87% -120% | 4.35% 526.09% | 0.69% 289.58% | -0.37% | 3.82% -32.49% | 5.65% 631.45% | -1.06% 92.69% | -14.55% -710.91% | 2.38% 102.38% | -100% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 5 -16.67% | 6 -81.54% | 33 -7.14% | 36 0% | 36 70.73% | 21 -10.87% | 24 53.33% | 15 15.38% | 13 550% | 2 -99.92% | 2 476 96740% | 3 | |||
|
Дълготрайни активи |
6 -45% | 10 -33.33% | 15 900% | 2 0% | 2 -25% | 2 -20% | 3 400% | 1 -99.97% | 1 534 59900% | 3 | |||||
|
Материални запаси |
4 0% | 4 -72% | 13 -7.41% | 14 28.57% | 11 10.53% | 10 -5% | 10 81.82% | 6 120% | 3 150% | 1 -99.89% | 942 | ||||
|
Общо задължения |
1 | 32 -10.14% | 35 1.47% | 35 83.78% | 19 -28.85% | 27 -13.33% | 31 33.33% | 23 542.86% | 4 -99.17% | 431 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
9 -26.09% | 12 -23.33% | 15 | ||||||||||||
| Вземания общо | 8 -31.82% | 11 22.22% | 9 28.57% | 7 -36.36% | 11 57.14% | 7 7.69% | 7 550% | 1 -99.89% | 906 | ||||||
|
Собствен капитал |
5 -25% | 6 300% | 2 200% | 1 -50% | 1 -50% | 2 166.67% | -3 70% | -10 -5.26% | -10 -480% | 3 -99.88% | 2 045 79900% | 3 | |||
|
Парични средства |
2 -40% | 3 -64.29% | 7 1300% | 1 | 3 400% | 1 0% | 1 -66.67% | 2 200% | 1 -98.57% | 36 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |