| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 20 228 -14.3% | 23 602 -0.62% | 23 749 -1.8% | 24 185 15.82% | 20 882 -1.95% | 21 297 -7.45% | 23 011 22.92% | 18 719 -12.38% | 21 364 2.59% | 20 824 91.83% | 10 856 2123100% | 1 | |||||
|
Счетоводна печалба |
635 17.5% | 540 -16.24% | 645 -1.48% | 655 -3.1% | 676 -0.97% | 683 -9.61% | 755 57.13% | 481 -11.4% | 542 -44.28% | 973 124.53% | 434 | ||||||
|
Оперативни разходи |
19 354 | 22 853 | 22 893 | 23 300 | 19 982 | 20 411 | 22 043 | 18 100 | 20 712 | 19 733 | 10 325 | 1 | |||||
|
Разходи за персонала |
4 751 -38.59% | 7 736 10.16% | 7 023 10.18% | 6 374 20.65% | 5 283 18.05% | 4 475 -16.64% | 5 369 8.45% | 4 950 -5.22% | 5 223 45.08% | 3 600 48.26% | 2 428 | ||||||
| Нетен марж | 3.14% 37.1% | 2.29% -15.72% | 2.72% 0.32% | 2.71% -16.34% | 3.24% 1% | 3.2% -2.34% | 3.28% 27.82% | 2.57% 1.11% | 2.54% -45.68% | 4.67% 17.05% | 3.99% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 8 868 -1.52% | 9 005 4.69% | 8 601 9.11% | 7 884 4.88% | 7 517 14.93% | 6 540 7.85% | 6 064 19.19% | 5 088 3.45% | 4 918 18.45% | 4 152 36.12% | 3 050 119220% | 3 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||
|
Материални запаси |
39 -98.98% | 3 861 30.73% | 2 953 -0.52% | 2 969 -0.15% | 2 973 334.6% | 684 701.2% | 85 -97.04% | 2 887 200.16% | 962 667.76% | 125 | |||||||
|
Общо задължения |
828 | 965 16.48% | 828 -21.21% | 1 051 -83.93% | 6 540 696.02% | 822 56.63% | 525 -33.42% | 788 | 2 788 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||
| Вземания общо | 7 884 | 6 540 | 962 | ||||||||||||||
|
Собствен капитал |
8 694 7.04% | 8 122 6.37% | 7 636 8.23% | 7 055 9.13% | 6 465 9.11% | 5 925 13.03% | 5 242 14.89% | 4 563 10.49% | 4 130 | 262 10140% | 3 | ||||||
|
Парични средства |
8 828 71.63% | 5 144 -8.93% | 5 648 14.92% | 4 915 8.17% | 4 543 -22.41% | 5 856 -2.05% | 5 979 171.68% | 2 201 -44.37% | 3 956 -1.75% | 4 026 32% | 3 050 119220% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -66.67% |
| 2019 | 3 50% |
| 2018 | 2 -33.33% |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 -25% |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |