| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 23 4.65% | 22 0% | 22 -12.24% | 25 13.95% | 22 -17.31% | 27 -1.89% | 27 10.42% | 25 4.35% | 24 -2.13% | 24 9.3% | 22 760% | 3 | |||||
|
Счетоводна печалба |
5 100% | 3 25% | 2 -73.33% | 8 114.29% | 4 250% | 1 -71.43% | 4 600% | 1 -75% | 2 -42.86% | 4 16.67% | 3 500% | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
18 | 19 | 20 | 17 | 18 | 26 | 22 | 24 | 21 | 20 | 19 | 2 | |||||
|
Разходи за персонала |
12 -8% | 13 -10.71% | 14 21.74% | 12 9.52% | 11 -30% | 15 0% | 15 -6.25% | 16 10.34% | 15 11.54% | 13 0% | 13 1200% | 1 | |||||
| Нетен марж | 22.22% 91.11% | 11.63% 25% | 9.3% -69.61% | 30.61% 88.05% | 16.28% 323.26% | 3.85% -70.88% | 13.21% 533.96% | 2.08% -76.04% | 8.7% -41.61% | 14.89% 6.74% | 13.95% -30.23% | 20% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 25 -30.43% | 35 6.15% | 33 3.17% | 32 23.53% | 26 2% | 26 -7.41% | 28 5.88% | 26 -5.56% | 28 14.89% | 24 6.82% | 22 1366.67% | 2 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 -50% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 -33.33% | 3 -25% | 4 33.33% | 3 -14.29% | 4 0% | 4 0% | 4 | ||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||
|
Общо задължения |
14 3.85% | 13 0% | 13 0% | 13 -7.14% | 14 3.7% | 14 -18.18% | 17 -10.81% | 19 -2.63% | 19 8.57% | 18 -7.89% | 19 1800% | 1 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 | ||||||||||||||||
| Вземания общо | 22 4.88% | 21 -4.65% | 22 0% | 22 0% | 22 -2.27% | 22 4.76% | 21 -6.67% | 23 4.65% | 22 10.26% | 20 44.44% | 14 | ||||||
|
Собствен капитал |
11 -51.16% | 22 10.26% | 20 5.41% | 19 60.87% | 12 0% | 12 9.52% | 11 50% | 7 -12.5% | 8 33.33% | 6 100% | 3 500% | 1 | |||||
|
Парични средства |
2 -87.5% | 12 33.33% | 9 12.5% | 8 300% | 2 | 2 | 2 300% | 1 -90% | 5 233.33% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 -25% |
| 2017 | 4 33.33% |
| 2016 | 3 -50% |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 6 -14.29% |
| 2013 | 7 |