| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 10 -5% | 10 33.33% | 8 87.5% | 4 -38.46% | 7 0% | 7 8.33% | 6 50% | 4 -38.46% | 7 30% | 5 | |||||
|
Счетоводна печалба |
9 6.25% | 8 128.57% | 4 250% | 1 -71.43% | 4 40% | 3 0% | 3 400% | 1 -87.5% | 4 100% | 2 | |||||
|
Оперативни разходи |
1 | 2 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | |||||
|
Разходи за персонала |
2 0% | 2 -50% | 3 20% | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 25% | 2 100% | 1 | |||||
| Нетен марж | 89.47% 11.84% | 80% 71.43% | 46.67% 86.67% | 25% -53.57% | 53.85% 40% | 38.46% -7.69% | 41.67% 233.33% | 12.5% -79.69% | 61.54% 53.85% | 40% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 40 23.81% | 32 36.96% | 24 6.98% | 22 10.26% | 20 25.81% | 16 29.17% | 12 41.18% | 9 13.33% | 8 66.67% | 5 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||
|
Общо задължения |
8 7.14% | 7 27.27% | 6 -21.43% | 7 27.27% | 6 22.22% | 5 28.57% | 4 75% | 2 100% | 1 0% | 1 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||
| Вземания общо | |||||||||||||||
|
Собствен капитал |
32 28.57% | 25 40% | 18 20.69% | 15 3.57% | 14 27.27% | 11 29.41% | 9 30.77% | 7 0% | 7 85.71% | 4 | |||||
|
Парични средства |
40 23.81% | 32 36.96% | 24 6.98% | 22 10.26% | 20 25.81% | 16 29.17% | 12 41.18% | 9 13.33% | 8 66.67% | 5 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2019 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |