| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 82 21.21% | 67 10% | 61 10.09% | 56 7.92% | 52 5.21% | 49 0% | 49 0% | 49 3.23% | 48 9.41% | 43 7.59% | 40 | |||||
|
Счетоводна печалба |
31 71.43% | 18 16.67% | 15 -18.92% | 19 -41.27% | 32 1.61% | 32 1.64% | 31 8.93% | 29 3.7% | 28 10.2% | 25 -9.26% | 28 | |||||
|
Оперативни разходи |
51 | 50 | 45 | 37 | 19 | 17 | 18 | 20 | 20 | 18 | 13 | |||||
|
Разходи за персонала |
17 -5.56% | 18 5.88% | 17 41.67% | 12 33.33% | 9 12.5% | 8 6.67% | 8 7.14% | 7 16.67% | 6 -7.69% | 7 -7.14% | 7 | |||||
| Нетен марж | 37.5% 41.43% | 26.52% 6.06% | 25% -26.35% | 33.94% -45.58% | 62.38% -3.42% | 64.58% 1.64% | 63.54% 8.93% | 58.33% 0.46% | 58.06% 0.72% | 57.65% -15.66% | 68.35% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 92 28.78% | 71 -47.15% | 134 -23.99% | 177 -4.68% | 186 18.24% | 157 22.31% | 128 27.41% | 101 34.01% | 75 50% | 50 78.18% | 28 | |||||
|
Дълготрайни активи |
20 -9.09% | 22 144.44% | 9 0% | 9 5.88% | 9 -5.56% | 9 0% | 9 -10% | 10 -4.76% | 11 -4.55% | 11 | ||||||
|
Материални запаси |
1 0% | 1 -50% | 1 0% | 1 | ||||||||||||
|
Общо задължения |
19 27.59% | 15 383.33% | 3 500% | 1 | 1 | |||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
8 -20% | 10 | ||||||||||||||
| Вземания общо | 13 -30.56% | 18 9.09% | 17 17.86% | 14 12% | 13 13.64% | 11 29.41% | 9 30.77% | 7 30% | 5 25% | 4 -20% | 5 | |||||
|
Собствен капитал |
73 29.09% | 56 -57.2% | 131 -25.51% | 176 -4.96% | 186 18.24% | 157 22.31% | 128 27.41% | 101 34.01% | 75 50% | 50 81.48% | 28 | |||||
|
Парични средства |
58 96.55% | 30 -72.64% | 108 -28.86% | 152 -7.17% | 164 20.22% | 137 23.61% | 110 31.71% | 84 41.38% | 59 70.59% | 35 51.11% | 23 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 9 125% |
| 2020 | 4 -33.33% |
| 2019 | 6 50% |
| 2018 | 4 -33.33% |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 6 -14.29% |
| 2015 | 7 -12.5% |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 8 |