| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 72 | 310 13.46% | 274 157.21% | 106 -41.08% | 180 17.67% | 153 -13.29% | 177 140.28% | 74 -34.55% | 112 175% | 41 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
9 | 5 11.11% | 5 -68.97% | 15 480% | 3 -37.5% | 4 33.33% | 3 50% | 2 -55.56% | 5 -43.75% | 8 | ||||||
|
Оперативни разходи |
62 | 302 | 265 | 87 | 178 | 149 | 169 | 72 | 108 | 33 | ||||||
|
Разходи за персонала |
13 | 25 19.51% | 21 51.85% | 14 0% | 14 17.39% | 12 15% | 10 100% | 5 100% | 3 66.67% | 2 | ||||||
| Нетен марж | 12.06% | 1.65% -2.07% | 1.68% -87.93% | 13.94% 884.33% | 1.42% -46.88% | 2.67% 53.78% | 1.73% -37.57% | 2.78% -32.1% | 4.09% -79.55% | 20% | ||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 100 | 147 7.49% | 137 134.21% | 58 -21.92% | 75 -51.33% | 153 17.65% | 130 34.21% | 97 62.39% | 60 27.17% | 47 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
90 | 68 19.82% | 57 164.29% | 21 -65.29% | 62 -31.25% | 90 -13.73% | 104 92.45% | 54 27.71% | 42 10.67% | 38 | ||||||
|
Материални запаси |
16 | |||||||||||||||
|
Общо задължения |
52 | 112 13.99% | 99 319.57% | 24 -54.46% | 52 -61.15% | 133 17.12% | 114 36.2% | 83 185.96% | 29 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
43 | 112 13.99% | 99 319.57% | 24 -54.46% | 52 -61.15% | 133 17.12% | 114 36.2% | 83 185.96% | 29 | |||||||
| Вземания общо | 1 | 5 -18.18% | 6 -56% | 13 0% | 13 -30.56% | 18 5.88% | 17 750% | 2 -76.47% | 9 41.67% | 6 | ||||||
|
Собствен капитал |
43 | 34 -9.46% | 38 8.82% | 35 51.11% | 23 12.5% | 20 21.21% | 17 22.22% | 14 -55% | 31 -34.78% | 47 | ||||||
|
Парични средства |
10 | 8 -61.54% | 20 -17.02% | 24 | 29 235.29% | 9 -78.75% | 41 370.59% | 9 240% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 -33.33% |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 6 -25% |
| 2017 | 8 60% |
| 2016 | 5 -37.5% |
| 2015 | 8 14.29% |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 7 |