| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ТОТАЛ ИНС - ЗАСТРАХОВАТЕЛЕН БРОКЕР ЕООД | 05.01.2010 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 6 |
| Адор Медия Ейджънси ЕООД | 27.12.2024 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 147 -66.24% | 436 335.2% | 100 13.29% | 88 150.72% | 35 -74.44% | 138 128.81% | 60 337.04% | 14 1250% | 1 -99.92% | 1 269 0% | 1 269 | |||||
|
Счетоводна печалба |
60 -81.45% | 325 322.38% | -146 2.05% | -149 -2.1% | -146 -966.67% | 17 110.96% | -154 -30200% | 1 0% | 1 -99.96% | 1 269 0% | 1 269 | |||||
|
Оперативни разходи |
86 | 100 | 238 | 228 | 182 | 138 | 194 | 13 | 1 | 1 | 1 | |||||
|
Разходи за персонала |
5 -10% | 5 -28.57% | 7 -12.5% | 8 0% | 8 -36% | 13 177.78% | 5 | |||||||||
| Нетен марж | 40.97% -45.05% | 74.56% 151.1% | -145.92% 13.55% | -168.79% 59.28% | -414.49% -3491.3% | 12.22% 104.79% | -255.08% -6987.29% | 3.7% -92.59% | 50% -49.98% | 99.96% 0% | 99.96% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 116 5.56% | 1 057 14.57% | 923 -16.94% | 1 111 -13.84% | 1 289 -12.13% | 1 467 -3.27% | 1 517 -9.52% | 1 677 28.99% | 1 300 0.08% | 1 299 0% | 1 299 | |||||
|
Дълготрайни активи |
127 -4.6% | 133 -65.61% | 388 7.05% | 363 -5.84% | 385 1.35% | 380 -2.75% | 391 -12.18% | 445 1605.88% | 26 -8.93% | 29 0% | 29 | |||||
|
Материални запаси |
7 0% | 7 | ||||||||||||||
|
Общо задължения |
9 -14.29% | 11 -94.67% | 201 -17.4% | 244 -10.51% | 273 -10.57% | 305 -17.91% | 371 -1.36% | 376 | 1 299 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
8 -23.81% | 11 -94.66% | 201 -17.09% | 242 -11.07% | 273 -10.42% | 304 -17.93% | 371 17.31% | 316 | ||||||||
| Вземания общо | 723 80.95% | 400 -24.08% | 527 -26.43% | 716 -17.01% | 863 54.06% | 560 18150% | 3 -77.78% | 14 1250% | 1 | |||||||
|
Собствен капитал |
1 107 5.76% | 1 047 45.07% | 721 -16.8% | 867 -14.73% | 1 017 -12.53% | 1 163 1.47% | 1 146 -11.88% | 1 300 0.04% | 1 300 0.08% | 1 299 0% | 1 299 | |||||
|
Парични средства |
249 -52.11% | 520 14428.57% | 4 -87.04% | 28 -26.03% | 37 -92.4% | 491 -56.18% | 1 120 -8.02% | 1 218 -4.3% | 1 273 0.24% | 1 270 -0.04% | 1 270 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 -50% |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |