| Година в хиляди € | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 186 -1.36% | 188 29.12% | 146 13.55% | 128 6.36% | 121 2.16% | 118 9.48% | 108 1.44% | 106 16.85% | 91 -6.32% | 97 65.22% | 59 | |
|
Счетоводна печалба |
6 500% | 1 -99.3% | 146 | 107 0.96% | 106 10500% | -1 | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
179 | 187 | 146 | 128 | 120 | 118 | 107 | 106 | 90 | 71 | 58 | |
|
Разходи за персонала |
9 6.25% | 8 -80.49% | 42 530.77% | 7 30% | 5 0% | 5 25% | 4 0% | 4 -99.86% | 2 877 93683.33% | 3 20% | 3 | |
| Нетен марж | 3.31% 508.26% | 0.54% -99.46% | 100% | 99.53% -0.47% | 100% 9000% | -1.12% | 1.74% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 15 -40.82% | 25 -35.53% | 39 10.14% | 35 16.95% | 30 13.46% | 27 10.64% | 24 27.03% | 19 23.33% | 15 25% | 12 41.18% | 9 | |
|
Дълготрайни активи |
12 | |||||||||||
|
Материални запаси |
39 10.14% | 35 16.95% | 30 13.46% | 27 10.64% | 24 27.03% | 19 23.33% | 15 | 7 | ||||
|
Общо задължения |
1 -94.12% | 17 -50% | 35 11.48% | 31 17.31% | 27 13.04% | 24 21.05% | 19 18.75% | 16 23.08% | 13 23.81% | 11 75% | 6 | |
|
Задължения към фин. инст. |
3 | |||||||||||
| Вземания общо | ||||||||||||
|
Собствен капитал |
14 80% | 8 87.5% | 4 0% | 4 14.29% | 4 16.67% | 3 0% | 3 20% | 3 66.67% | 2 50% | 1 0% | 1 | |
|
Парични средства |
1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 -25% |
| 2017 | 4 33.33% |
| 2016 | 3 50% |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |