ЕЛСТАН ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
201022724
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
26.01.2010 15:16
Наименование
ЕЛСТАН
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Варна (9000), р-н Одесос, ул.КОНСТАНТИН ДОГАНОВ, 9, ет. 2, ап. 4
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупко – продажба на хранителни и нехранителни стоки; покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид; продажба на стоки от собствено производств... Покупко – продажба на хранителни и нехранителни стоки; покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид; продажба на стоки от собствено производство; търговско представителство и посредничество; комисионни, спедиционни и превозни сделки в страната и чужбина; складови сделки; хотелиерство и ресторантьорство; туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски услуги; сделки с недвижими имоти, както и всяка друга дейност, незабранена със закона, указ или друг нормативен акт. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ЕЛЕНА ПЕТРОВА СТАНКОВА (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ЕЛЕНА ПЕТРОВА СТАНКОВА (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ЕЛСТАН ЕООД с ЕИК/ПИК 201022724 е основана на 26 Януари 2010 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Варна, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

26.01.2010
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

09.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма