| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 308 5.42% | 292 25.16% | 234 32.08% | 177 19.72% | 148 -17.66% | 179 61.01% | 111 -1.8% | 114 217.14% | 36 -36.36% | 56 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
1 -96.77% | 16 0% | 16 933.33% | 2 -25% | 2 -33.33% | 3 500% | 1 0% | 1 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
308 | 292 | 218 | 175 | 145 | 177 | 111 | 113 | 35 | 56 | ||||||
|
Разходи за персонала |
8 -5.88% | 9 6.25% | 8 0% | 8 23.08% | 7 -7.14% | 7 16.67% | 6 71.43% | 4 250% | 1 0% | 1 | ||||||
| Нетен марж | 0.17% -96.94% | 5.42% -20.1% | 6.78% 682.35% | 0.87% -37.36% | 1.38% -19.03% | 1.71% 272.65% | 0.46% 1.83% | 0.45% | ||||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 42 23.88% | 34 6.35% | 32 18.87% | 27 8.16% | 25 11.36% | 22 100% | 11 57.14% | 7 55.56% | 5 125% | 2 100% | 1 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 | 1 0% | 1 | |||||||||||||
|
Материални запаси |
36 14.52% | 32 1.64% | 31 19.61% | 26 10.87% | 24 9.52% | 21 90.91% | 11 57.14% | 7 55.56% | 5 350% | 1 0% | 1 | |||||
|
Общо задължения |
18 59.09% | 11 29.41% | 9 -55.26% | 19 5.56% | 18 2.86% | 18 94.44% | 9 63.64% | 6 83.33% | 3 0% | 3 200% | 1 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||
| Вземания общо | 5 233.33% | 2 200% | 1 0% | 1 | ||||||||||||
|
Собствен капитал |
25 4.35% | 24 0% | 24 206.67% | 8 15.38% | 7 44.44% | 5 125% | 2 33.33% | 2 50% | 1 -50% | 2 | ||||||
|
Парични средства |
1 -75% | 2 300% | 1 | 1 100% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 50% |
| 2020 | 2 -33.33% |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 -25% |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 33.33% |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 50% |
| 2013 | 2 |