| Година в хиляди € | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 32 -49.59% | 63 0% | 63 38.2% | 46 7.23% | 42 15.28% | 37 2.86% | 36 -6.67% | 38 13.64% | 34 43.48% | 24 91.67% | 12 | |
|
Счетоводна печалба |
-32 -1133.33% | 3 0% | 3 0% | 3 20% | 3 -16.67% | 3 20% | 3 0% | 3 0% | 3 25% | 2 33.33% | 2 | |
|
Оперативни разходи |
60 | 60 | 42 | 40 | 34 | 33 | 36 | 31 | 21 | 11 | ||
|
Разходи за персонала |
7 -6.67% | 8 36.36% | 6 0% | 6 83.33% | 3 -14.29% | 4 250% | 1 0% | 1 | ||||
| Нетен марж | -100% -2150% | 4.88% 0% | 4.88% -27.64% | 6.74% 11.91% | 6.02% -27.71% | 8.33% 16.67% | 7.14% 7.14% | 6.67% -12% | 7.58% -12.88% | 8.7% -30.43% | 12.5% | |
| Вписан в ТР | ||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 9 13.33% | 8 -67.39% | 24 12.2% | 21 13.89% | 18 16.13% | 16 19.23% | 13 18.18% | 11 29.41% | 9 41.67% | 6 50% | 4 | |
|
Дълготрайни активи |
||||||||||||
|
Материални запаси |
6 10% | 5 -23.08% | 7 0% | 7 62.5% | 4 33.33% | 3 -14.29% | 4 16.67% | 3 -14.29% | 4 40% | 3 150% | 1 | |
|
Общо задължения |
4 | |||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||
| Вземания общо | ||||||||||||
|
Собствен капитал |
9 13.33% | 8 -67.39% | 24 12.2% | 21 13.89% | 18 16.13% | 16 19.23% | 13 18.18% | 11 29.41% | 9 41.67% | 6 50% | 4 | |
|
Парични средства |
3 20% | 3 -84.85% | 17 17.86% | 14 0% | 14 12% | 13 31.58% | 10 18.75% | 8 60% | 5 42.86% | 4 16.67% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2019 | 3 50% |
| 2018 | 2 -50% |
| 2017 | 4 -20% |
| 2016 | 5 25% |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 100% |
| 2013 | 2 |