| Година в хиляди € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 20 -2.5% | 20 14.29% | 18 2.94% | 17 9.68% | 16 -13.89% | 18 -2.7% | 19 15.63% | 16 6.67% | 15 11.11% | 14 80% | 8 | ||
|
Счетоводна печалба |
2 -33.33% | 3 20% | 3 0% | 3 0% | 3 25% | 2 33.33% | 2 0% | 2 0% | 2 200% | 1 125% | -2 | ||
|
Оперативни разходи |
17 | 17 | 15 | 15 | 13 | 16 | 17 | 15 | 14 | 13 | 10 | ||
|
Разходи за персонала |
|||||||||||||
| Нетен марж | 10.26% -31.62% | 15% 5% | 14.29% -2.86% | 14.71% -8.82% | 16.13% 45.16% | 11.11% 37.04% | 8.11% -13.51% | 9.38% -6.25% | 10% 170% | 3.7% 113.89% | -26.67% | ||
| Вписан в ТР | |||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 10 -32.14% | 14 3.7% | 14 0% | 14 107.69% | 7 44.44% | 5 12.5% | 4 -66.67% | 12 14.29% | 11 16.67% | 9 5.88% | 9 | ||
|
Дълготрайни активи |
6 0% | 6 450% | 1 -81.82% | 6 22.22% | 5 | ||||||||
|
Материални запаси |
1 0% | 1 -66.67% | 2 200% | 1 -75% | 2 300% | 1 -83.33% | 3 -45.45% | 6 22.22% | 5 | 3 | |||
|
Общо задължения |
4 700% | 1 -83.33% | 3 -40% | 5 | 1 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
4 | 3 -44.44% | 5 | ||||||||||
| Вземания общо | 1 0% | 1 0% | 1 | ||||||||||
|
Собствен капитал |
6 -59.26% | 14 22.73% | 11 29.41% | 9 30.77% | 7 44.44% | 5 28.57% | 4 -70.83% | 12 14.29% | 11 16.67% | 9 5.88% | 9 | ||
|
Парични средства |
9 -33.33% | 14 12.5% | 12 -7.69% | 13 188.89% | 5 12.5% | 4 300% | 1 -84.62% | 7 44.44% | 5 80% | 3 66.67% | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2019 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 100% |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |