| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 54 | 42 5.06% | 40 0% | 40 49.06% | 27 26.19% | 21 -4.55% | 22 -6.38% | 24 4.44% | 23 66.67% | 14 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
1 | 1 | 1 | 1 | 1 -50% | 1 | ||||||||||
|
Оперативни разходи |
54 | 42 | 40 | 39 | 27 | 21 | 22 | 24 | 22 | 13 | ||||||
|
Разходи за персонала |
2 | 2 -33.33% | 3 20% | 3 0% | 3 -28.57% | 4 16.67% | 3 0% | 3 20% | 3 66.67% | 2 | ||||||
| Нетен марж | 0.94% | 1.2% | 2.53% | 2.27% | 2.22% -70% | 7.41% | ||||||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 26 6.25% | 25 9.09% | 22 7.32% | 21 13.89% | 18 12.5% | 16 10.34% | 15 31.82% | 11 37.5% | 8 77.78% | 5 125% | 2 | |||||
|
Дълготрайни активи |
||||||||||||||||
|
Материални запаси |
26 6.25% | 25 9.09% | 22 7.32% | 21 13.89% | 18 12.5% | 16 10.34% | 15 31.82% | 11 46.67% | 8 66.67% | 5 125% | 2 | |||||
|
Общо задължения |
22 7.5% | 20 8.11% | 19 5.71% | 18 16.67% | 15 7.14% | 14 12% | 13 38.89% | 9 38.46% | 7 116.67% | 3 200% | 1 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||
| Вземания общо | ||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
4 0% | 4 14.29% | 4 16.67% | 3 0% | 3 50% | 2 0% | 2 0% | 2 33.33% | 2 0% | 2 50% | 1 | |||||
|
Парични средства |
1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 -50% |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |