ТРИМИТЕКС ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
201216736
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
04.08.2010 09:51
Наименование
ТРИМИТЕКС
Оборот
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1309), р-н Илинден, жк. СВЕТА ТРОИЦА, бл. 380, вх. Б, ет. 2, ап. 42
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
ТЪРГОВСКА ДЕЙНОСТ В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА СЪС СТОКИ ЗА БИТА, ПРОМИШЛЕНИ, ПОТРЕБИТЕЛСКИ, ХРАНИТЕЛНИ СТОКИ, ЦИГАРИ /СЛЕД ЛИЦЕНЗ/, АЛКОХОЛ /СЛЕД ЛИЦЕНЗ/, КАФЕ, ПРОИЗВОДСТВО И ТЪРГОВИЯ СЪС СЛАД... ТЪРГОВСКА ДЕЙНОСТ В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА СЪС СТОКИ ЗА БИТА, ПРОМИШЛЕНИ, ПОТРЕБИТЕЛСКИ, ХРАНИТЕЛНИ СТОКИ, ЦИГАРИ /СЛЕД ЛИЦЕНЗ/, АЛКОХОЛ /СЛЕД ЛИЦЕНЗ/, КАФЕ, ПРОИЗВОДСТВО И ТЪРГОВИЯ СЪС СЛАДКАРСКИ ПРОИЗВЕДЕНИЯ, ПОПРАВКА И РЕМОНТ НА БИТОВА ТЕХНИКА, ПРОИЗВОДСТВО, ПРЕРАБОТКА И ТЪРГОВИЯ СЪС СЕЛСКОСТОПАНСКА ПРОДУКЦИЯ, РАСТИТЕЛНА И ЖИВОТИНСКА, ЕКСКУРЗИИ В СТРАНАТА И ЧУЖБИНА, КАФЕНЕТА, КАФЕ - АПЕРИТИВИ, ЗАВЕДЕНИЯ ЗА ОБЩЕСТВЕНО ХРАНЕНЕ, ДИСТРИБУТОРСТВО, ТРАНСПОРТНА ДЕЙНОСТ, ПОСРЕДНИЧЕСКА, КОНСУЛТАНТСКА, ИНФОРМАЦИОННА, МАРКЕТИНГОВА И РЕКЛАМНА ДЕЙНОСТ /БЕЗ КИНО И ПЕЧАТ/, КАКТО И ДРУГИ ДЕЙНОСТИ, НЕЗАБРАНЕНИ СЪС ЗАКОН, УКАЗ ИЛИ ДРУГ НОРМАТИВЕН АКТ. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ИВАН ГЕНЧЕВ ГУНЧЕВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ИВАН ГЕНЧЕВ ГУНЧЕВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2012 2011
Приход 100 -19.35% 124
Счетоводна
печалба
38 90% 20
Оперативни
разходи
59 -41.58% 101
Разходи за
персонала
Нетен марж 38% 135.6% 16.13%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2012 2011
Общо активи 95 58.33% 60
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
58 -3.33% 60
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо 9
Собствен
капитал
37 105.56% 18
Парични
средства
95 58.33% 60

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ТРИМИТЕКС ЕООД с ЕИК/ПИК 201216736 е основана на 4 Август 2010 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

04.08.2010
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

24.08.2010
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG201216736 на основание друго от ЗДДС

26.02.2019
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: друго от ЗДДС)

10.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма