ИВАЙЛО ДУХТЕВ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
201272181
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
13.09.2010 11:35
Наименование
ИВАЙЛО ДУХТЕВ
Транслитерация
IVAILO DUHTEV
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Стара Загора (6000), жк. КАЗАНСКИ № 33, ет. 2, ап. 6
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки от собствено производство, рекламни услуги, търговско представителство и посредни... Покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки от собствено производство, рекламни услуги, търговско представителство и посредничество, туристическа и туроператорска дейност, международен и вътрешен транспорт, логистика, спедиторска и складова дейност, консултантски, финансови и услуги за запознанства в страната и чужбина, както и всички останали дейности и услуги в страната и чужбина, незабранени от ТЗ. Когато има разрешителен режим - след съответно разрешение. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ИВАЙЛО ХРИСТОВ ДУХТЕВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ИВАЙЛО ХРИСТОВ ДУХТЕВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ИВАЙЛО ДУХТЕВ ЕООД на латиница "IVAILO DUHTEV" с ЕИК/ПИК 201272181 е основана на 13 Септември 2010 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Стара Загора, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Хронология

13.09.2010
Регистрация на фирмата
Транслитерация
IVAILO DUHTEV
Едноличен собственик на капитала

11.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма