| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 22 51.72% | 15 31.82% | 11 -15.38% | 13 8.33% | 12 100% | 6 50% | 4 -27.27% | 6 -26.67% | 8 -28.57% | 11 75% | 6 | |||||
|
Счетоводна печалба |
2 50% | 1 -33.33% | 2 50% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 -50% | 1 0% | 1 0% | 1 -33.33% | 2 | |||||
|
Оперативни разходи |
21 | 14 | 10 | 12 | 11 | 6 | 4 | 5 | 7 | 10 | 5 | |||||
|
Разходи за персонала |
3 20% | 3 25% | 2 | 1 0% | 1 | |||||||||||
| Нетен марж | 6.82% -1.14% | 6.9% -49.43% | 13.64% 77.27% | 7.69% -7.69% | 8.33% 0% | 8.33% -33.33% | 12.5% -31.25% | 18.18% 36.36% | 13.33% 40% | 9.52% -61.9% | 25% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 13 13.04% | 12 15% | 10 25% | 8 6.67% | 8 -6.25% | 8 14.29% | 7 7.69% | 7 18.18% | 6 10% | 5 42.86% | 4 | |||||
|
Дълготрайни активи |
||||||||||||||||
|
Материални запаси |
2 -50% | 3 100% | 2 0% | 2 -50% | 3 -14.29% | 4 16.67% | 3 20% | 3 150% | 1 -50% | 2 300% | 1 | |||||
|
Общо задължения |
2 -25% | 2 33.33% | 2 200% | 1 -50% | 1 -60% | 3 25% | 2 0% | 2 0% | 2 -20% | 3 25% | 2 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||
| Вземания общо | 8 14.29% | 7 16.67% | 6 20% | 5 11.11% | 5 12.5% | 4 33.33% | 3 20% | 3 -16.67% | 3 | |||||||
|
Собствен капитал |
12 21.05% | 10 11.76% | 9 13.33% | 8 15.38% | 7 18.18% | 6 10% | 5 11.11% | 5 28.57% | 4 40% | 3 66.67% | 2 | |||||
|
Парични средства |
4 133.33% | 2 -40% | 3 66.67% | 2 | 1 -50% | 1 -33.33% | 2 0% | 2 -50% | 3 0% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 200% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 100% |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |