| Година в хиляди € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 32 963 31.83% | 25 004 39.77% | 17 890 57.1% | 11 388 -35.51% | 17 659 10.6% | 15 966 114.25% | 7 452 -59.57% | 18 434 180.51% | 6 572 167.6% | 2 456 | ||
|
Счетоводна печалба |
5 731 189.56% | 1 979 207.83% | -1 836 -165.94% | 2 783 -5.21% | 2 936 -61.37% | 7 601 106.86% | 3 675 -1.71% | 3 739 195.54% | -3 913 -173.91% | -1 429 | ||
|
Оперативни разходи |
24 818 | 21 073 | 16 352 | 8 207 | 12 773 | 8 219 | 3 369 | 14 172 | 6 572 | 3 830 | ||
|
Разходи за персонала |
17 662 -2.22% | 18 063 34.42% | 13 438 67.7% | 8 013 36.51% | 5 870 44.11% | 4 073 26.24% | 3 227 -73.39% | 12 127 84.53% | 6 572 71.6% | 3 830 | ||
| Нетен марж | 17.39% 119.65% | 7.92% 177.15% | -10.26% -141.98% | 24.44% 46.99% | 16.63% -65.07% | 47.61% -3.45% | 49.31% 143.14% | 20.28% 134.06% | -59.54% -2.36% | -58.17% | ||
| Вписан в ТР | ||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 23 630 -98.61% | 1 701 052 1585.78% | 100 906 200.15% | 33 618 -44.97% | 61 094 25.29% | 48 760 17.32% | 41 563 8650.38% | 475 -92.77% | 6 568 434.14% | 1 230 | ||
|
Дълготрайни активи |
||||||||||||
|
Материални запаси |
||||||||||||
|
Общо задължения |
4 846 -99.71% | 1 687 425 1794.68% | 89 061 346.7% | 19 938 -60.06% | 49 919 24.09% | 40 228 0.89% | 39 873 1521.29% | 2 459 -79.99% | 12 291 380.8% | 2 556 | ||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||
| Вземания общо | 23 | |||||||||||
|
Собствен капитал |
18 784 37.85% | 13 626 15.04% | 11 845 -13.42% | 13 680 22.42% | 11 175 30.98% | 8 532 404.75% | 1 690 185.21% | -1 984 65.34% | -5 723 -216.19% | -1 810 | ||
|
Парични средства |
23 630 -98.61% | 1 701 052 1585.78% | 100 906 200.15% | 33 618 -44.97% | 61 094 25.29% | 48 760 17.32% | 41 563 8650.38% | 475 -92.77% | 6 568 444.32% | 1 207 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 -50% |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 -20% |
| 2018 | 5 66.67% |
| 2017 | 3 50% |
| 2016 | 2 100% |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 -92.86% |
| 2013 | 14 |