| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ЦЕНТРАЛНА ЕНЕРГОРЕМОНТНА БАЗА ЕАД | 21.03.2011 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 5M-50M € | 42 |
| ДОМО ЕСТЕТИКО ЕАД | 07.03.2013 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 5M-50M € | 10 |
| МАРМЕТ СИГНАЛИНГ ТЕХНОЛОДЖИС ООД | 19.01.2024 | Съдружник | 98% | 50k-500k € | |
| БИЛДИНГ БК ООД | 28.10.2025 | Съдружник | 40% | ||
| РОЖЕН ВЕНЧЪРС ООД | 13.02.2026 | Съдружник | 10% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 14 792 5780.28% | 252 -74.16% | 973 2280% | 41 105.13% | 20 -70.45% | 67 221.95% | 21 -99.99% | 243 886 11924900% | 2 -88.57% | 18 | |||||
|
Счетоводна печалба |
7 346 7665.95% | 95 -85.26% | 642 111.64% | 303 2865% | 10 400% | 2 -95.51% | 46 -99.96% | 110 439 105265.85% | 105 -90.69% | 1 125 | |||||
|
Оперативни разходи |
7 373 | 125 | 226 | 137 | 99 | 78 | 123 | 124 244 | 16 | 13 | |||||
|
Разходи за персонала |
676 1039.66% | 59 -36.96% | 94 80.39% | 52 -7.27% | 56 -27.63% | 78 87.65% | 41 -99.91% | 45 505 296566.67% | 15 114.29% | 7 | |||||
| Нетен марж | 49.66% 32.07% | 37.6% -42.95% | 65.91% -91.11% | 741.25% 1345.44% | 51.28% 1592.31% | 3.03% -98.6% | 217.07% 379.37% | 45.28% -99.12% | 5125% -18.5% | 6288.57% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 10 977 151.54% | 4 364 9.54% | 3 984 1.5% | 3 925 -2.4% | 4 022 24.32% | 3 235 -6.9% | 3 475 -99.86% | 2 400 515 73570.17% | 3 258 49.88% | 2 174 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 854 8.99% | 1 701 -0.06% | 1 702 44.05% | 1 182 | 2 024 64.51% | 1 230 -99.9% | 1 228 123 99238.3% | 1 236 | |||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 195 -2.71% | 1 228 30.05% | 944 -36.49% | 1 487 -21.17% | 1 886 70.08% | 1 109 -17.87% | 1 350 -99.91% | 1 549 726 120034.76% | 1 290 336.51% | 296 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 134 238.63% | 335 | |||||||||||||
| Вземания общо | 4 986 87.57% | 2 658 16.73% | 2 277 -16.86% | 2 739 | 1 211 -46.04% | 2 245 -99.89% | 2 126 974 105083.31% | 2 022 | |||||||
|
Собствен капитал |
9 775 212.25% | 3 131 3.06% | 3 038 24.58% | 2 438 14.17% | 2 136 0.46% | 2 126 0.07% | 2 124 | 1 968 4.79% | 1 878 | ||||||
|
Парични средства |
4 137 89800% | 5 0% | 5 0% | 5 -18.18% | 6 -31.25% | 8 -94.16% | 140 -99.9% | 140 094 464306.78% | 30 555.56% | 5 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 5 -28.57% |
| 2019 | 7 16.67% |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 6 -14.29% |
| 2016 | 7 -12.5% |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 8 60% |
| 2013 | 5 |