| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 5 0% | 5 25% | 4 -46.67% | 8 150% | 3 -53.85% | 7 225% | 2 33.33% | 2 200% | 1 -90% | 5 | |||||
|
Счетоводна печалба |
5 12.5% | 4 14.29% | 4 -41.67% | 6 100% | 3 -45.45% | 6 266.67% | 2 200% | 1 0% | 1 -90% | 5 | |||||
|
Оперативни разходи |
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
|||||||||||||||
| Нетен марж | 90% 12.5% | 80% -8.57% | 87.5% 9.38% | 80% -20% | 100% 18.18% | 84.62% 12.82% | 75% 125% | 33.33% -66.67% | 100% 0% | 100% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 32 14.55% | 28 14.58% | 25 17.07% | 21 32.26% | 16 24% | 13 78.57% | 7 27.27% | 6 10% | 5 0% | 5 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 -90.91% | 11 1000% | 1 100% | 1 -50% | 1 | 1 | |||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||
| Вземания общо | 5 | ||||||||||||||
|
Собствен капитал |
31 15.09% | 27 15.22% | 24 15% | 20 37.93% | 15 20.83% | 12 71.43% | 7 27.27% | 6 10% | 5 11.11% | 5 | |||||
|
Парични средства |
32 14.55% | 28 14.58% | 25 17.07% | 21 32.26% | 16 24% | 13 78.57% | 7 27.27% | 6 10% | 5 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2011 | 1 |