| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 676 23.85% | 1 353 -36.13% | 2 118 178.8% | 760 64.38% | 462 -38.84% | 756 40.09% | 539 154.22% | 212 -62.41% | 564 57.71% | 358 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 103 10.78% | 996 -38.97% | 1 632 381.45% | 339 | |||||||||||
|
Оперативни разходи |
1 676 | 357 | 304 | 421 | 462 | 756 | 539 | 212 | 564 | 358 | |||||
|
Разходи за персонала |
|||||||||||||||
| Нетен марж | 65.85% -10.55% | 73.62% -4.45% | 77.05% 72.68% | 44.62% | |||||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 884 34.8% | 2 139 28.82% | 1 661 106.09% | 806 93.14% | 417 -36.94% | 662 41.27% | 468 171.81% | 172 -48.63% | 335 2.82% | 326 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 012 22% | 830 24.46% | 667 | ||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||
|
Общо задължения |
30 383.33% | 6 -78.57% | 29 3.7% | 28 -93.38% | 417 | 172 | 326 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||
| Вземания общо | |||||||||||||||
|
Собствен капитал |
2 854 33.8% | 2 133 30.7% | 1 632 109.72% | 778 | 335 | ||||||||||
|
Парични средства |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 10 25% |
| 2020 | 8 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 8 14.29% |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 7 16.67% |
| 2015 | 6 20% |
| 2014 | 5 25% |
| 2013 | 4 |