| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| НАЦИОНАЛЕН КЛЪСТЕР ЗА МОДНИ ОБЛЕКЛА ООД | 31.10.2016 | Съдружник | 9% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 836 3.94% | 2 728 13.97% | 2 394 -12.57% | 2 738 2.66% | 2 667 4.51% | 2 552 13.41% | 2 250 -3.02% | 2 320 0.93% | 2 299 289.6% | 590 | |||||
|
Счетоводна печалба |
135 1372.22% | 9 -59.09% | 22 300% | 6 -31.25% | 8 -40.74% | 14 157.45% | -24 -148.96% | 49 -78.38% | 227 434.94% | 42 | |||||
|
Оперативни разходи |
2 678 | 2 700 | 2 348 | 2 705 | 2 630 | 2 504 | 2 216 | 2 234 | 2 033 | 541 | |||||
|
Разходи за персонала |
1 028 9.53% | 939 5.34% | 891 0.46% | 887 9.12% | 813 5.79% | 768 3.73% | 741 6.08% | 698 10.79% | 630 230.56% | 191 | |||||
| Нетен марж | 4.78% 1316.48% | 0.34% -64.1% | 0.94% 357.5% | 0.21% -33.03% | 0.31% -43.3% | 0.54% 150.66% | -1.07% -150.48% | 2.12% -78.58% | 9.88% 37.3% | 7.19% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 781 -3.3% | 1 842 14.93% | 1 602 0.64% | 1 592 -11.18% | 1 793 99.89% | 897 -54.38% | 1 966 11.58% | 1 762 -4.3% | 1 841 32.24% | 1 392 | |||||
|
Дълготрайни активи |
655 5.86% | 619 9% | 568 -12.59% | 650 -22.5% | 839 -6.5% | 897 -23.47% | 1 172 9.51% | 1 070 -5.25% | 1 129 27.61% | 885 | |||||
|
Материални запаси |
844 -19.07% | 1 043 23.19% | 847 23.58% | 685 3.4% | 663 0.78% | 658 -0.62% | 662 68.27% | 393 -9.21% | 433 87.8% | 231 | |||||
|
Общо задължения |
719 -20.16% | 900 41.45% | 637 -6.25% | 679 -18.53% | 833 15.44% | 722 -33.4% | 1 084 32.33% | 819 -10.05% | 911 36.79% | 666 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
418 -4.44% | 437 69.31% | 258 10.5% | 234 -14.42% | 273 -9.03% | 300 -47.5% | 572 85.41% | 308 -18.73% | 379 12.42% | 337 | |||||
| Вземания общо | 243 52.08% | 160 -6.85% | 172 -25.33% | 230 0.22% | 230 46.73% | 156 25.41% | 125 -18.12% | 152 -32.27% | 225 -6.98% | 242 | |||||
|
Собствен капитал |
1 048 13.13% | 926 0.78% | 919 2.51% | 897 0.23% | 895 0.46% | 891 0.99% | 882 -6.45% | 943 1.32% | 931 28.08% | 727 | |||||
|
Парични средства |
26 2450% | 1 -71.43% | 4 -86% | 26 900% | 3 -70.59% | 9 466.67% | 2 -70% | 5 -84.85% | 34 312.5% | 8 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 132 4.76% |
| 2020 | 126 -10.64% |
| 2019 | 141 -0.7% |
| 2018 | 142 -10.13% |
| 2017 | 158 3.95% |
| 2016 | 152 -0.65% |
| 2015 | 153 -3.77% |
| 2014 | 159 3.92% |
| 2013 | 153 |