ЛЕЕЛОО БЪЛГАРИЯ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
201577462
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
28.05.2011 09:47
Наименование
ЛЕЕЛОО БЪЛГАРИЯ
Транслитерация
LeeLoo Bulgaria
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1000), р-н Триадица, ул."Княз Борис I", 51, ет. партер, ап. 3
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Вътрешна и външна търговия, консултантска, комисионерска и посредническа дейност в сферата на телекомуникацията; маркетинг; покупка, производство, преработка на стоки с цел продажба; внос и из... Вътрешна и външна търговия, консултантска, комисионерска и посредническа дейност в сферата на телекомуникацията; маркетинг; покупка, производство, преработка на стоки с цел продажба; внос и износ на стоки; услуги; извършване на проучвания и анализи; както и всички други дейности незабранени от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Висар Хоксха (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ЛЕЛОО СХ.П.К. (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ЛЕЕЛОО БЪЛГАРИЯ ЕООД на латиница "LeeLoo Bulgaria" с ЕИК/ПИК 201577462 е основана на 28 Май 2011 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

28.05.2011
Регистрация на фирмата
Транслитерация
LeeLoo Bulgaria
Управител
Едноличен собственик на капитала

15.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма