ЗЕК – Импорт – Експорт ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
201599940
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
15.06.2011 17:10
Наименование
ЗЕК – Импорт – Експорт
Транслитерация
ZEK – Import - Eksport
Оборот
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Благоевград (2700), БРАТЯ МИЛАДИНОВИ, 14, вх. А, ет. 2
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
- продажба на авточасти и автокозметика, покупка на МПС с цел препродажба
Предмет на дейност
ПОКУПКА НА СТОКИ ИЛИ ДРУГИ ВЕЩИ С ЦЕЛ ПРЕПРОДАЖБА, ВНОС И ИЗНОС НА СТОКИ, ПРОДАЖБА НА СТОКИ И ТРАНСПОРТНИ УСЛУГИ; ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО; КОМИСИОННИ СПЕДИЦИОННИ И ПРЕВОЗНИ СДЕ... ПОКУПКА НА СТОКИ ИЛИ ДРУГИ ВЕЩИ С ЦЕЛ ПРЕПРОДАЖБА, ВНОС И ИЗНОС НА СТОКИ, ПРОДАЖБА НА СТОКИ И ТРАНСПОРТНИ УСЛУГИ; ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО; КОМИСИОННИ СПЕДИЦИОННИ И ПРЕВОЗНИ СДЕЛКИ, СДЕЛКИ С ИНТЕЛЕКТУАЛНА СОБСТВЕНОСТ, РЕКЛАМНИ, ИНФОРМАЦИОННИ, СОФТУЕРНИ И ВСИЧКИ ДРУГИ ДЕЙНОСТИ НЕЗАБРАНЕНИ СЪС ЗАКОН. прочети още скрии
Представляващи
Управител: НИКОЛАОС ДИМОС ЗЕРЗЕВУЛИС (Гърция ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: НИКОЛАОС ДИМОС ЗЕРЗЕВУЛИС (Гърция ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
153 € (153 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2013 2012 2011
Приход 4 42
Счетоводна
печалба
-4 14
Оперативни
разходи
4 28
Разходи за
персонала
Нетен марж -100% 33.33%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2013 2012 2011
Общо активи 9 -64% 25 0% 25
Дълготрайни
активи
2 0% 2 0% 2
Материални
запаси
2
Общо
задължения
23
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо 3 0% 3
Собствен
капитал
9 0% 9 -62.5% 24
Парични
средства
7 -65% 20 0% 20

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ЗЕК – Импорт – Експорт ЕООД на латиница "ZEK – Import - Eksport" с ЕИК/ПИК 201599940 е основана на 15 Юни 2011 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. Благоевград, а началният внесен капитал е в размер на 153 евро.

Хронология

15.06.2011
Регистрация на фирмата
Транслитерация
ZEK – Import - Eksport

10.08.2011
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG201599940 на основание друго от ЗДДС

17.07.2013
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Едноличен собственик на капитала
Промяна предмет на дейност
Покупка на хранителни и нехранителни стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид; производство на стоки с цел продажба; търговско представителство и посредничество; комисионни, спедиционни и превозни сделки; складови сделки; лицензионни сделки; сделки с интелектуална собственост; хотелиерски, туристически, рекламни, консултантски, информационни, програмни, импресарски услуги; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; строително – монтажни дейности; счетоводни услуги; шивашки услуги; ресторантьорство; извършване на автомонтьорски услуги; продажба на авточасти и автокозметика; покупка на моторни превозни средства с цел препродажба; производство, изкупуване, преработка и търговия на селскостопанска продукция – растителна и животинска; транспортни услуги в страната и чужбина, таксиметрови услуги, дърводелски услуги и всякакви други дейности, които не са забранени от закона.
ПОКУПКА НА СТОКИ ИЛИ ДРУГИ ВЕЩИ С ЦЕЛ ПРЕПРОДАЖБА, ВНОС И ИЗНОС НА СТОКИ, ПРОДАЖБА НА СТОКИ И ТРАНСПОРТНИ УСЛУГИ; ТЪРГОВСКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО И ПОСРЕДНИЧЕСТВО; КОМИСИОННИ СПЕДИЦИОННИ И ПРЕВОЗНИ СДЕЛКИ, СДЕЛКИ С ИНТЕЛЕКТУАЛНА СОБСТВЕНОСТ, РЕКЛАМНИ, ИНФОРМАЦИОННИ, СОФТУЕРНИ И ВСИЧКИ ДРУГИ ДЕЙНОСТИ НЕЗАБРАНЕНИ СЪС ЗАКОН.

22.12.2016
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: друго от ЗДДС)

14.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 300 лв. в 153 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма