ФРЕЙМ ФУУД ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
201650519
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
27.07.2011 14:05
Наименование
ФРЕЙМ ФУУД
Транслитерация
FRAME FOOD LTD
Оборот
Служители
1 служител към 2013 г.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Побит камък (4638), ул.Европа, 20
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
46.31 - Търговия на едро с плодове и зеленчуци
Предмет на дейност
Изкупуване, преработка и търговия с диворастящи гъби, плодове, билки; растителна и животинска продукция; търговска дейност в страната и чужбина, вътрешен и международен транспорт; дърводобив, ... Изкупуване, преработка и търговия с диворастящи гъби, плодове, билки; растителна и животинска продукция; търговска дейност в страната и чужбина, вътрешен и международен транспорт; дърводобив, дървопреработване и търговия с дървен материал в страната и в чужбина; вътрешна и външна търговия; строителство и търговия със строителни материали; хотелиерство и туризъм и всички други дейности, незабранени със закон прочети още скрии
Представляващи
Управител: Анна Младенова Перушинска (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Анна Младенова Перушинска (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2013 2012 2011
Приход 14 -30% 20
Счетоводна
печалба
-1 -125% 4
Оперативни
разходи
15 -6.25% 16
Разходи за
персонала
4 0% 4
Нетен марж -7.14% -135.71% 20%
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2013 2012 2011
Общо активи 8 0% 8 166.67% 3
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
4
Общо
задължения
4 0% 4 100% 2
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо 3 50% 2
Собствен
капитал
4 0% 4 300% 1
Парични
средства
1 -83.33% 6 100% 3

Служители

Година
Служители
2013 1 -50%
2012 2 -60%
2011 5

Резюме

Фирма ФРЕЙМ ФУУД ЕООД на латиница "FRAME FOOD LTD" с ЕИК/ПИК 201650519 е основана на 27 Юли 2011 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в с. Побит камък, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Оборота на фирмата за 2013 година е в размер на 14 000 лв. което е с 30% по-малко от предходната 2012 година (20 000 лв.), а средният годишен ръст е 60%.

Хронология

27.07.2011
Регистрация на фирмата
Транслитерация
FRAME FOOD LTD
Едноличен собственик на капитала

21.01.2019
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. Благоевград (2700), АРГИР МАНАСИЕВ, 13, ап. 3
БЪЛГАРИЯ, с. Побит камък (4638), ул.Първа, 10
Промяна Едноличен собственик на капитала

04.07.2024
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, с. Побит камък (4638), ул.Първа, 10
БЪЛГАРИЯ, с. Побит камък (4638), ул.Европа, 20
Промяна предмет на дейност
Търговска дейност в страната и чужбина със стоки за потребление и хранителни стоки; производство, търговия, дистрибуция на хранителни стоки, разкриване на заведения за обществено хранене, бързи закуски и магазинна мрежа, реекспорт и бартерни сделки, транспортна и спедиторска дейност, включително търговия с транспортни сделки, преработка и търговия със селскостопански произведения, посредническа, инвестиционна, рекламна, комисионерска, консултантска, туристическа, информационна, издателска и лизингова дейност, покупко – продажби, строителство, оборудване, ремонт и управление на недвижими имоти, управление на имоти и предприятия, хотелиерство и ресторантьорство, представителство и агентство на български и чужди фирми и лица, външна и вътрешна търговия; производство на стоки с цел продажба, както и други дейности, незабранени от законите на Република България.
Изкупуване, преработка и търговия с диворастящи гъби, плодове, билки; растителна и животинска продукция; търговска дейност в страната и чужбина, вътрешен и международен транспорт; дърводобив, дървопреработване и търговия с дървен материал в страната и в чужбина; вътрешна и външна търговия; строителство и търговия със строителни материали; хотелиерство и туризъм и всички други дейности, незабранени със закон

14.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма