| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 3 875 16.71% | 3 320 36.86% | 2 426 -99.87% | 1 856 186 63.45% | 1 135 608 88.46% | 602 560 161.37% | 230 535 139493.81% | 165 1600% | 10 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
568 -1.51% | 576 73.38% | 332 -99.87% | 262 723 240.38% | 77 186 72.53% | 44 739 140.89% | -109 415 -521846.34% | -21 -510% | 5 | ||||||
|
Оперативни разходи |
3 173 | 2 727 | 2 034 | 1 574 880 | 1 007 619 | 535 105 | 339 952 | 169 | 3 | ||||||
|
Разходи за персонала |
323 38.9% | 233 35.82% | 171 -99.86% | 120 092 46.82% | 81 798 87.43% | 43 641 20.58% | 36 194 172556.1% | 21 583.33% | 3 | ||||||
| Нетен марж | 14.65% -15.61% | 17.35% 26.69% | 13.7% -3.22% | 14.15% 108.24% | 6.8% -8.46% | 7.42% 115.64% | -47.46% -273.9% | -12.69% -124.12% | 52.63% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 191 39.56% | 1 570 60.95% | 976 -99.88% | 816 704 4.35% | 782 695 24.93% | 626 522 14.47% | 547 332 100415.4% | 545 109.65% | 260 3075% | 8 | |||||
|
Дълготрайни активи |
354 -16.32% | 423 28.02% | 330 -99.91% | 363 563 -0.29% | 364 607 -0.03% | 364 710 -10.88% | 409 254 90344.29% | 452 169.82% | 168 | ||||||
|
Материални запаси |
128 14.09% | 112 | 19 257 73749.02% | 26 -47.96% | 50 4800% | 1 | |||||||||
|
Общо задължения |
615 23.89% | 496 21.22% | 410 -99.95% | 816 704 3.94% | 785 746 29.2% | 608 160 -9.54% | 672 308 119984.02% | 560 119.88% | 255 3012.5% | 8 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
239 -99.85% | 161 779 | 10 226 | ||||||||||||
| Вземания общо | 576 34.37% | 428 -14.75% | 503 -99.87% | 383 133 76.45% | 217 135 15.73% | 187 626 138.08% | 78 807 211042.47% | 37 82.5% | 20 | ||||||
|
Собствен капитал |
1 556 48.2% | 1 050 85.55% | 566 -99.78% | 259 672 8612.81% | -3 050 -103.8% | 80 237 164.2% | -124 976 -814670% | -15 -372.73% | 6 | ||||||
|
Парични средства |
1 128 89.77% | 595 316.85% | 143 -99.8% | 70 007 -65.16% | 200 952 170.87% | 74 186 85.41% | 40 013 142187.27% | 28 30.95% | 21 200% | 7 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 48 45.45% |
| 2020 | 33 |
| 2019 | 33 65% |
| 2018 | 20 11.11% |
| 2017 | 18 100% |
| 2016 | 9 12.5% |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 8 14.29% |
| 2013 | 7 |